Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
09.06.2021
№ 23
(1431)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Руслан Симоненко: «Будущее Комбината мы видим в развитии глинодобычи, как основного направления деятельности»      Разговор с мэром за праздничным кофе      Диджитализируемся потихоньку      Утренний форс-мажор: 210-й без тормозов      У колледжа Сергея Бубки будет свой дом      Где играют наши дети      Муж не маленький, должен понимать      Бахмутские спортсмены взяли в Польше пять медалей      Кто предупрежден, тот вооружен      Испытание тротуаром      Спрячь за высоким забором…      Манит пустыми глазницами окон     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 41 (1396) от 07.10.2020 Другое 
єднаймося та діємо!

В ході робочого візиту народний депутат Наталія Королевська разом з кандидатом в мери Бахмута Валерієм Слєсарєвим відвідали Зайцевське аграрне підприємство «Династія». Підтримка виробників, розвиток сільського господарства і промислового виробництва є одним з основних пріоритетів партії «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ».

Сьогодні аграрний і промисловий сектори, як і раніше, становлять основу економіки Донбасу і всієї України. Підприємства продовжували працювати навіть під час бойових дій, зберігаючи робочі місця і підтримуючи ВВП України. Десять разів потрапляло під обстріл і Зайцевське аграрне підприємство «Династія» - про це свідчать численні сліди від куль на стінах ангарів і обладнанні.

«Вони не опустили руки, не здалися, не втекли. За шість років вони не побачили ніякої допомоги, ніякої підтримки з боку держави, тому ми зараз йдемо однією командою «Опозиційної платформи – ЗА ЖИТТЯ» в місцеву владу. Для нас велика честь працювати з такими професійними людьми, таким депутатським корпусом, таким кандидатом в мери, тому об’єднуємося і діємо», - зазначила Наталія Королевська.

Відновлення виробництва і створення нових робочих місць в Бахмуті – таке завдання ставить перед собою команда Валерія Слєсарєва.

«Це підприємство є яскравим прикладом того, як у важких економічних умовах поряд з лінією обмеження можна не тільки зберегти робочі місця, але також і розвиватися, і давати людям роботу. Наша партія «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ» підтримає кожного жителя нашої громади, ми буде сприяти створенню нових робочих місць, і разом ми переможемо», - зазначив Валерій Слєсарєв.

У команді Валерія Слєсарєва – грамотні економісти, підприємці, промисловці і аграрії, які впевнені, що саме виробництво зможе підняти економіку Донбасу і вивести Бахмут на новий рівень життя.

«Я йду разом з Валерієм Слєсарєвим в одній команді на вибори в Бахмутську ОТГ. Наше підприємство підтримує кандидатуру Валерія Валерійовича, ми проголосуємо і будемо представляти аграрний сектор», - зазначив керівник підприємства Вадим Капля.

Представники «Опозиційної платформи – ЗА ЖИТТЯ» мають величезну підтримку в Донецькій області і безпосередньо в місті Бахмут. Згідно з останніми даними Валерій Слєсарєв набирає більше 40%, «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ» - понад 70%.

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=26044
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 41 (1396) от 07.10.2020.

 
     
Новости за эту дату Новости за 07.10.2020:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией