Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
09.06.2021
№ 23
(1431)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Разговор с мэром за праздничным кофе      Диджитализируемся потихоньку      Утренний форс-мажор: 210-й без тормозов      У колледжа Сергея Бубки будет свой дом      Где играют наши дети      Муж не маленький, должен понимать      Бахмутские спортсмены взяли в Польше пять медалей      Кто предупрежден, тот вооружен      Испытание тротуаром      Спрячь за высоким забором…      Манит пустыми глазницами окон      С чего начать, когда рассказываешь об ОСМД?     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 41 (1396) от 07.10.2020 Другое 
БАХМУТ СЬОГОДНІ І ЗАВТРА: якою через п’ять років бачить Бахмутську громаду кандидат в мери Валерій Слєсарєв

Депутат Бахмутської міської ради, кандидат в мери, громадський діяч Валерій Слєсарєв розповів про своє бачення перспективи розвитку Бахмута і поділився найпотаємнішим.

Валерій, якими будуть перші кроки вашої команди в новому складі Бахмутської міської ради? Чому ви вважаєте за потрібне приділити першочергову увагу?

Перш за все – це створення нових робочих місць. Для цього необхідно зробити наше місто інвестиційно привабливим, щоб створювалися нові підприємства, піднімалася економіка. Відтік кадрів і в цілому людей з Бахмута – це найгостріше питання. Також важливо приділити увагу таким питанням, як медицина, міське господарство, транспортна розв’язка. В програмі нашої команди «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ» ми дуже глибоко розкрили цю проблематику і передбачили конкретні кроки – потрібно створювати програми, розвивати комунальний транспорт, і цим ми займемося в найближчий час.

Розкажіть про людей, які входять в вашу команду? Хто вони? І хто за ними стоїть?

Мене часто запитують, чи є за нами якісь олігархи або великі меценати. Я завжди відповідаю – подивіться на список наших кандидатів, ви не знайдете там представників якихось кланів. Наша команда – це професіонали своєї справи: медики, педагоги, промисловці, підприємці, економісти, аграрії. Депутатський досвід мають тільки дві людини, всі інші – це молоді люди, які хочуть змін, хочуть зробити Бахмут процвітаючим. Депутат міської ради повинен бути не політиком, а господарником, розбиратися в проблемах, з якими жителі нашої громади стикаються щодня.

Ви стільки часу і сил приділяєте тому, щоб упорядкувати Бахмут, зробити його красивішим, комфортнішим. А ви мріяли коли-небудь уїхати звідси? В інше місто або за кордон?

Можливість виїхати у мене, звичайно, була, але я ніколи не хотів цього робити. Хоча я і вчився в обласному центрі, ми з сім’єю давно прийняли рішення, що наш дім – це наше місто. Що мене тримає? Любов до свого краю, свого міста, любов до тих людей, які мене оточують. Тут народилися і виросли мої батьки, народився і виріс я, а зараз ростуть мої діти. Є приказка – де народився, там і пригодився. І я не один так вважаю. Якби я один намагався зробити наше місто кращим, навряд чи у мене б вийшло. Є команда однодумців. Коли я кинув оклик, щоб провести суботник біля ставка, відгукнулися як мінімум кілька сотень людей. У нашому місті живуть працьовиті і хороші люди, і ми повинні створити тут саме ту інфраструктуру, яка буде зручна для жителів нашої територіальної громади. А починати треба з маленького.

Сьогодні в місті практично не видно вашої реклами, на відміну від інших кандидатів. Чому?

Звичайно, реклама – це «двигун торгівлі», але гроші потрібно витрачати не на рекламу, не на повітря, не на вітер, а на допомогу людям – думаю, це буде більш правильно.

Ви багато проводите в місті культурно-мистецьких заходів. Чому ви вважаєте, що так важливо приділяти цьому увагу, адже в місті чимало інших проблем?

Місто має культурно рости. Культура повинна бути не тільки в будинках культури, вона повинна виходити до людей, тому ми з нашою командою і проводимо свята, різні заходи у дворах, селищах на регулярній основі. Людям це подобається, це дуже важлива складова життя міста, так само як упорядковані вулиці, доглянуті будинки. Ми хочемо, щоб в місті було більше місць для культурного дозвiлля. Те ж озеро Кар’єр, вода там дуже хорошої якості, і ми збираємося створити там соціальний курорт «Варадеро», щоб бахмутчани могли там відпочивати.

Що для вас є головною цінністю в житті?

Найважливішим я вважаю, незважаючи на час, погляди та ще якісь фактори, завжди залишатися людиною. Неважливо, які обставини можуть виникати в житті навколо тебе, – все можна перемогти, всі проблеми, якщо ти людина чесна і порядна. Є ще така навичка. Іноді потрібно зупинитися. Ми все життя біжимо кудись, бачимо мету і біжимо, але іноді потрібно зупинитися, подивитися на те, що у тебе є, і порадіти цьому. Адже щастя полягає не в чомусь великому, не в тому, що є десь там, невловиме нами, а щастя – це та родина, яка у нас є.

Як проходить ваш робочий день? Напевно, ви багато працюєте? Чи встигаєте проводити час із сім’єю?

Зараз вільного часу практично немає, працюю до 10-11 вечора, але все ж я намагаюся приділяти увагу своїй родині, своїм дітям. У мене дві дочки: старшій – сім, а молодшій – скоро чотири роки. Вони у мене точна копія тата. Молодша хоче бути доктором, старша – вчителем. Дуже люблять, коли я читаю їм перед сном. Намагаюся не пропускати цей вечірній ритуал. Вчора читали «Горщик, вари», а до цього – про козенят і Білосніжку.

На кого ви більше схожі зі своїх батьків? І хто для вас є головною людиною в житті?

Мені здається, що я взяв від своїх батьків найкращі якості. Люди кажуть, що я схожий на свого батька. Саме батько для мене є єдиним і найголовнішим авторитетом в моєму житті. Іншої людини бути не може.

Ви любите тварин? Чи є у вас собака, і хто її вигулює?

Звичайно, у нас є німецька вівчарка, а ще лисиця дворняжка, равлик Татті, і зовсім нещодавно з’явилося кошеня Рижик або Ружаля. Ми живемо в приватному будинку, але прогулянками в основному займаюся я.

Яким ви бачите Бахмут через п’ять років?

Як і раніше, красивим і процвітаючим, містом, в якому створено кілька тисяч робочих місць, в якому з’явилася льодова арена, оновлений транспорт, який зможе доїжджати до кожного села, де буде світло і затишно, тепло і приємно жити, і нізвідки не буде хотітися виїжджати, а навпаки, до нас будуть хотіти приїжджати з інших міст.

Що б ви побажали бахмутчанам сьогодні?

Особисто я очікую змін, а людям хотів би побажати, щоб їх зміни були тільки в кращу сторону. І, як ніколи, хочеться побажати ще всім здоров’я, щоб в сім’ї була гармонія, тепло і затишок, щоб достаток і довгоочікуваний мир повернулися на нашу землю.

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=26037
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 41 (1396) от 07.10.2020.

 
     
Новости за эту дату Новости за 07.10.2020:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией