Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
09.06.2021
№ 23
(1431)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Разговор с мэром за праздничным кофе      Диджитализируемся потихоньку      Утренний форс-мажор: 210-й без тормозов      У колледжа Сергея Бубки будет свой дом      Где играют наши дети      Муж не маленький, должен понимать      Бахмутские спортсмены взяли в Польше пять медалей      Кто предупрежден, тот вооружен      Испытание тротуаром      Спрячь за высоким забором…      Манит пустыми глазницами окон      С чего начать, когда рассказываешь об ОСМД?     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 26 (1381) от 24.06.2020 Другое 
Онлайн-передплати – послуга, якою пропонує скористатися АТ «Укрпошта»
Карантин, який триває в Україні через поширення коронавірусу, адаптує надання поштових послуг до його умов. Ми хочемо, щоб обмеження, пов’язані з карантином, не стали приводом для соціальної ізоляції. В даних умовах як ніколи важливо залишатися на зв’язку, стежити за новинами через ЗМІ. Тому АТ «Укрпошта» пропонує скористатися послугою онлайн-передплати на ІІ півріччя 2020 року, яка розпочата з 07 квітня поточного року.

Загалом передплатні каталоги налічують понад 5 000 індексів газет і журналів (2 252 – індекси всеукраїнських, 814 – видань зарубіжних країн та 1969 – місцевих видань).

Оформлення онлайн-передплати займе до 5 хвилин часу. Необхідно зайти на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua в розділ «Передплатити», обрати потрібне видання, додати його «у кошик», натиснути «оформити замовлення». Обов’язково зазначити поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка обраних видань, та розрахуватися за оформлене замовлення платіжною карткою. Приємністю є те, що комісія за операцію оплати зі споживача додатково не береться.

На даний час Ви маєте можливість оформити онлайн-передплату за Каталогом видань України «Преса поштою» на ІІ півріччя 2020 р., Каталогом видань України «Преса поштою» для Донецької та Луганської областей на ІІ півріччя 2020 р., Каталогом видань зарубіжних країн на ІІ півріччя 2020 р. з доставкою з липня.

Крім того, стартувала тестова версія сервісу онлайн-передплата з наданням можливості оформлювати послугу за Каталогами місцевих видань 24 філій АТ «Укрпошта», до яких включені видання обласної та районної сфер розповсюдження. Така можливість дозволяє розширити асортимент періодичних видань та споживачам оформлювати передплату на місцеві видання своєї області та/або району, не виходячи із дому.

Дякуємо за Ваш вибір, не відмовляйте собі у задоволенні читати улюблені видання до кінця року або зробіть несподіваний та приємний подарунок своїм рідним та близьким, оформивши онлайн-передплату на їх домашню адресу.

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=25677
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 26 (1381) от 24.06.2020.

 
     
Новости за эту дату Новости за 24.06.2020:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией