Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
01.09.2021
№ 35
(1443)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Странная сессия, странный водоканал, странные отговорки      Пожар потушен, но страсти кипят      Принципиальная позиция – возить школьников бесплатно!      Если школа скажет «надо!»      Кто в топчике?      НВК №11 – ефективна праця та якісні кадри      Когда будут каникулы в украинских школах?      Что не так с арбузами      Революция откладывается      Разбойник убежал без денег      Перепалка закончилась ножевым ранением      В ЗДАНИИ БАХМУТСКОГО ГОРСОВЕТА ГОРЕЛ ЛИНОЛЕУМ     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 2 (1253) от 10.01.2018 Другое 
Які наслідки чекають на українців завдяки реформам 2017 року?
Підсумки 2017 року та реформ, проведених за цей рік, а також висновки, чи пішли ці нововведення на користь українцям, підводить Надія Савченко, лідер політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Багато хто з політиків говорить, що реформам потрібен час. Мовляв, пройде 7-10 років, і вони себе проявлять. Але ж треба розуміти, в якій ми зараз знаходимось ситуації. Ми знаходимося в ситуації втрати українських кордонів, втрати суверенітету. Нам треба розуміти, що потрібні такі реформи, які дуже швидко дадуть про себе знати. Ми не можемо чекати, тому що після безвізового режиму українці будуть очікувати, поки все налагодиться десь за кордоном.

Українці могли б забезпечити своє життя, свою медицину шляхом страхування, якби в них була можливість розвиватися. Звичайно ж, ми слухаємо своїх західних партнерів, вони нам багато радять. Ми позичаємо в них гроші, даємо обіцянки. Це все, що робить наша влада всі роки свого існування. Економіки у держави немає, бо підприємці не можуть нормально розвиватися, тому набагато легше позичати кошти, щоб було з чого красти.

От такі реформи ми й отримали, в угоду нашим іноземним партнерам, щоб показати видимість роботи. Насправді ж потрібно було розвивати малий та середній бізнес, знизити податки, дати можливість людям стати на ноги. Люди б почали поповнювати бюджет України більше. З цього ми б могли виплачувати соціальні допомоги, пенсії, але цього не відбулося. Усі реформи, які були зроблені – зроблені під егідою популізму. Задля того, щоб політики мали можливість вихвалятися своєю роботою.

Насправді ми бачимо, що реформа суду призводить до судів Лінча, медична реформа змушує українців просто помирати або сподіватися на якесь диво, пенсійна реформа – це разова подачка, за яку доведеться платити дорогою ціною. Реформа про підняття мінімальної зарплати закінчиться тим самим – економіка піде в тінь. Підприємці не витягують тягаря податків.

Звичайно, так буде розвиватися корупція. От і виходить, що реформи проти корупції призводять до корупції. Ми бачимо, що будь-які створені антикорупційні установи, які повинні боротися, не справляються зі своєю задачею.

Судова реформа по скороченню суддів призведе до ще більшої тяганини судових процесів, тому що коли йде поствоєнний синдром, обов’язково буде збільшуватися кількість злочинів, від самих дрібних до самих тяжких. Знов починає рости організована злочинність, знов починає розвиватися корупція і рейдерство, і все це починається із подачі всіх, хто сидить нагорі.

Можновладцям все це вигідно, вони не борються в першу чергу зі своєю корупцією, корупцією «привладних». Тобто влада поки що зробила лише єдине – натворила яких завгодно реформ, тільки не зробила основної реформи, не реформувала себе. Не зменшила кількість депутатів, не скасувала депутатську недоторканість, не надала людям механізм відкликання, висловлення недовіри, як президенту, уряду, так і депутатам.

Поки не відбудеться цього основного, не буде жодної правильної реформи, яка могла б задовольнити наше українське суспільство. Але те, що натворили упродовж минулого року, виправити можна, ще можна. Тому що не здійснили ще найгіршої реформи, не здійснили ще земельної реформи. Нам поки що є де жити, у нас не забрали наш дім. А з усім іншим ми справимося, ми поборемо все це. Як? У першу чергу зробивши зміну політичної системи, і далі все запуститься.

Телефонуйте за номером: +38 068 696 3682

Або шукайте на facebook: https://www.facebook.com/Hromadsko.politychna.platforma.Donetsk/ ®

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=22460
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 2 (1253) от 10.01.2018.

 
     
Новости за эту дату Новости за 10.01.2018:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией