Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
19.01.2022
№ 3
(1463)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Стоянки сокращают...      Заменит ли скрамбл сосиску в тесте?      Очередное наступление на курильщиков      Как это мимо меня-то прошло?      Праздник, объединяющий людей      Товары и услуги лишь за живые деньги      Бюджет и… полный троллейбус льготников      ТЕПЕРЬ ВСЕ ПРОДАЖИ ЧЕРЕЗ КАССОВЫЙ АППАРАТ      Как бы не остаться нам без хлеба      Как получить «ковидную тысячу»      Город «зажигается»      Особое отделение для особенных детей     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Налоговая информирует  № 65 (976) от 14.08.2013 Другое 
Артемовская ОГНИ Донецкой области ГНС Митниці Міндоходів прискорять митні процедури для паломників

На період святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі паломники перетинатимуть український кордон без затримок. Про це заявив сьогодні Міністр доходів і зборів Олександр Клименко під час візиту до Харкова.

„Всі митниці Міндоходів готові до додаткового навантаження, яке може виникнути на пунктах пропуску. За необхідності ми збільшимо кількість інспекторів, обладнаємо виносні робочі місця безпосередньо на смугах руху, організуємо реверсивні смуги. Жодних незручностей наші гості не відчують”, – наголосив Міністр Олександр Клименко.
Значне зростання пасажиропотоку в Міндоходів фіксують практично під час усіх важливих подій та свят. Саме тому механізм посиленого режиму роботи на митницях відпрацьовано до „автоматизму”.
„Ми маємо значний досвід у скорочення часу на митне оформлення пасажирів. Всі митні процедури для паломників, які перетинатимуть український кордон у ці святкові дні, будуть проводитися швидко і без затримок”, – запевнив Олександр Клименко.
«Жодних нових правил щодо тимчасового ввезення в Україну автомобілів Міністерство не встановлювало», – Олександр Клименко

Правила щодо термінів ввезення в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією регламентовані Митним кодексом України та Стамбульською конвенцією про тимчасове ввезення. Про це повідомив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко під час робочої поїздки до Харківської області.
«20-денний термін стосується лише комерційних автомобілів. Тобто тих, які призначені для перевезення вантажів чи людей, та ні в якому випадку не стосується автомобілів, які завезені громадянами для власних потреб», - зазначив Олександр Клименко.
Крім того Міністр повідомив, що чутки «нібито митники конфісковують вищезазначені автомобілі» не відповідають дійсності. Співробітники Міндоходів можуть лише сповістити відповідні органи щодо того, в якому статусі автомобіль було ввезено в Україну, та у випадку перебільшення терміну перебування транспортного засобу скласти протокол про порушення митних правил.
Так, з початку року за фактами порушень правил тимчасового ввезення автомобілів на митну територію України до відповідальності притягнуто 330 громадян України. До правопорушників накладено штрафів на загальну суму понад 3 млн. грн.
«За рахунок таких заходів ми перекрили ще одну лазівку для ухилення від сплати платежів при ввезенні в Україну автомобілів. На щастя, такі спроби ухилення – абсолютно немасове явище», - підсумував Міністр доходів і зборів Олександр Клименко.
Затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

У першій частині реєстру визначені реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації. Тобто моделі зазначених реєстраторів можуть продаватися та використовуватися у роботі підприємців.
До другої частини реєстру віднесено моделі, первинна реєстрація яких заборонена. Це ті апарати, які раніше перебували у використанні платників, однак вже переважно не випускаються виробниками касової техніки.
На сьогодні у Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій знаходиться 53 моделі касової техніки, що відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів.
З повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на веб-порталі Міндоходів (http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html).
Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 08.07.13 №249.
Наказ Міністерства доходів і зборів від 04.06.13 №144 „Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій” втратив чинність.
«У бізнесу є час, аби встановити касові апарати з електронною стрічкою» - Олександр Клименко

У питанні запровадження касових розрахунків з системою дистанційного автоматичного звітування головною метою для Міністерства доходів і зборів є електронізація податкової звітності, а не штрафні санкції за ігнорування нових вимог. Про це під час робочої поїздки до Харкова заявив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.
«Штрафи для нас – не самоціль. Головне – запровадження електронізації у звітності бізнесу перед міністерством. Ми були готові відтермінувати застосування штрафів за неподання електронної звітності з РРО ще до винесення відповідного законопроекту на розгляд парламенту», – сказав Міністр.
За його словами, запровадження в Україні електронної звітності з РРО відповідає світовим тенденціям у розвинутих країнах.
«Ми не відмовимося від системи, яка повинна працювати та адекватно контролювати доходи українського бізнесу. Тим паче, що для підприємців вона забезпечить зменшення кількості перевірок», – підкреслив Олександр Клименко.
Міністр нагадав, що часу для запровадження РРО на сьогодні достатньо. 1 січня 2014 року – останній строк, до якого касові розрахунки в Україні повинні перейти на систему дистанційного автоматичного звітування.
Нагадаємо, 8 липня Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №357-VII, яким внесено зміни до терміну настання відповідальності за неподання електронної звітності. Згідно із законом, фінансова відповідальність настає з 1 січня 2014 року. До цього часу за неподання електронної звітності платників, які використовують касові апарати, не штрафуватимуть.
Також нагадаємо, що 8 липня Міністерство доходів і зборів наказом № 249 затвердило Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. У першій частині реєстру визначені реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації. Тобто моделі зазначених реєстраторів можуть продаватися та використовуватися у роботі підприємців. До другої частини реєстру віднесено моделі, первинна реєстрація яких заборонена. Це ті апарати, які раніше перебували у використанні платників, однак вже переважно не випускаються виробниками касової техніки.
На сьогодні у Державному реєстрі реєстраторів розрахункових операцій знаходиться 53 моделі касової техніки, що відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів.

Информационно-комуникационный сектор
   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=15163
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Налоговая информирует".
Посмотреть все материалы из выпуска № 65 (976) от 14.08.2013.

 
     
Новости за эту дату Новости за 14.08.2013:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией