Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
22.09.2021
№ 38
(1446)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Встреча старых друзей и верных подруг      КРАСНЫЙ КРЕСТ ПРИВЕЗ ЦЕЛУЮ ФУРУ ОБОРУДОВАНИЯ      Последние аплодисменты Вииктору Шендрику      Паралимпийцы области награждены орденами и медалями      Прямо Гоголь какой-то по переулку Пушкина!      Чего не надо, вам не покажут      Вопрос жизни и смерти      Контроль за торговлей      Приговор за передачу данных      Вот такое совершенство мастерства      Задохнулись в старом сундуке      Конец эпохи «зеленых квитанций»     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 35 (1443) от 01.09.2021 Другое 
НВК №11 – ефективна праця та якісні кадри
Останнім часом навколо НВК №11 ходили розмови про те, що через ремонт, пандемію, карантинні обмеження та навчання в онлайн-форматі зі школи «тікають» педагоги. Газета «СОБЫТИЯ» звернулася до директора НВК №11 Олени Олександрівни Лавренко з проханням прокоментувати ситуацію. Чи все так погано в учбовому закладі, як про це говорять?

«Проведення ремонтно-будівельних робіт, зміна керівництва, COVID-19, організація освітнього процесу в онлайн-форматі породили в місті розмови про наявність деяких проблем у колективі Бахмутського НВК №11. Як керівник, спробую чесно розповісти читачам газети про стан справ у нашому закладі.

Дійсно, цього навчального року деякі педагоги обрали собі місце роботи окремо від НВК або зовсім виїхали за межі міста, країни. Але труднощі не злякали інших вчителів, які прийшли підтримати найстаріший заклад міста із найкращими традиціями та сучасним іміджем. Педагогічну когорту поповнили висококваліфіковані педагоги, такі як: учитель історії, заступник директора з НВР Інна Мацюк (трудилася в адміністрації опорного Часовоярського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 17); учитель української мови та літератури Олена Гордієнко, керівник ММО вчителів-українознавців, експерт інституційного аудиту Управління державної служби якості оцінювання в Донецькій області; учитель хімії та географії Дар’я Харченко (працювала в Луганському архітектурно-будівельному коледжі); учитель англійської та німецької мови Надія Лук’янчук (працювала в Бахмутській ЗОШ №1) та ще 6 молодих учителів-предметників, які нещодавно закінчили педагогічний вищий навчальний заклад. Вільних педагогічних вакансій у закладі НЕМАЄ, і це значить, що ми ефективно працюємо над питанням укомплектування НВК якісними кадрами.

Так, може, хто й думав, що колектив закладу в таких екстремальних умовах утратить свої позиції, але вони помилилися. Педагогічний колектив своєю кропіткою щоденною працею відстояв високий результат на багатьох напрямках. Цього року ми знову у лідерах: переможець Всеукраїнської програми «Спроможна школа для кращих результатів», конкурсу громадських проектів бюджету участі «STEM-лабораторія»; тримаємо першість по місту за результативністю участі учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах, захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, творчих конкурсах та турнірах.За результатами ЗНО заклад посів 1 місце серед шкіл міста та 23 – серед шкіл Донецької області; 11 учнів отримали золоті та срібні медалі.

Продолжение читайте в газете «События» № 35 (1443) за 1 сентября 2021 года

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=27265
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 35 (1443) от 01.09.2021.

 
     
Новости за эту дату Новости за 01.09.2021:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией