Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
07.07.2021
№ 27
(1435)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Семь лет освобождению Донбасса      Донбасский Нью-Йорк – теперь уже официально      Еще одна фотозона для любителей селфи      Запрошуємо до нового вiддiлення      Работали бесплатно четыре месяца?      Арестовали квартиры и машину за долги по ЖКХ      Путешествующий фестиваль «З країни в Україну»      Хотите изменений? Дерзайте!      Семейные конфликты под контролем полиции      Простуда – программа-минимум      В многолетнем ожидании ремонта      Проверенный способ     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 41 (1396) от 07.10.2020 Другое 
Порядок для жителів Бахмутської громади – запорука світлого майбутнього, миру і достатку
Уже в цьому місяці жителі Бахмутської об’єднаної територіальної громади обиратимуть місцеву владу. «Порядок» - єдина партія, яка демонструє чітко поставлені цілі і пріоритети. А ще – ми працюємо в одній команді з Олексієм Ревою, чиї порядність і сумлінна праця на благо міста доведені трьома десятиліттями.

Партія «Порядок» - це нова політична сила, яка прагне розвивати місто, в якому живе. Для партії «Порядок» важливим є не стільки одномоментний разовий електоральний успіх, а, в першу чергу, постійна увага до людини і створення максимально комфортних умов для її життя і діяльності в громаді в довгостроковій перспективі. Нас цікавить кожен житель Бахмутської громади на всіх етапах його життя, тому ми дбаємо і про дітей, і про молодь, і про літніх людей.

Незважаючи на те, що партія нова, в неї увійшли професіонали з різних сфер життя міста: освіта, медицина, водопостачання, громадський транспорт, виробництво і підприємництво тощо. Це дає нашій команді можливість цілком і професійно підійти до розвитку громади, охопити всі важливі напрямки і працювати над поліпшенням якості життя.

Цiлi полiтичної партiї «Порядок»

в Бахмутськiй ОТГ

Ми хочемо забезпечити людям роботу в громаді. Це і будівництво станції по сортуванню відходів, і будівництво сонячних електростанцій, і розвиток міні-фермерських господарств. Ми підтримуємо малий і середній бізнес, оскільки йому після затяжного карантину доводиться особливо непросто. Наша діяльність спрямована на те, щоб місцеві люди могли працювати в своїй громаді, а не шукали кращої долі десь далеко.

Якісне та цілодобове водопостачання. Ми зробимо все, щоб це забезпечити. Зокрема, в міській раді плануємо просувати проекти з будівництва нових водогонів та реконструкції старих, адже для нас дуже важливо, щоб кожен житель громади мав усі можливості для комфортного життя. Також в найближчих перспективних планах – зробити централізоване водопостачання для сіл Покровське, Клинове, Відродження, Весела Долина.

Нові маршрути і нові тролейбуси. Для жителів будь-якого віку важливо мати можливість добиратися по місту швидко і комфортно. Саме тому ми працюємо для того, щоб регулярно оновлювати автопарк громадського транспорту, вводити нові актуальні маршрути, забезпечувати комфортне пересування. Особливу увагу приділяємо ремонту доріг, адже саме від стану дорожнього покриття залежить комфорт людей і стан транспорту.

Порядок зі здоров’ям. Кожна людина має право на медичне обслуговування високого рівня. У цьому плані наша громада багато чого досягла, адже у нас готується до реалізації найбільший в світі проект Червоного хреста – створення з нуля відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги. Сучасне травматологічне та реанімаційне відділення, де встановлено нове обладнання, – такого більше немає ніде в Донецькій області. Наша партія планує підтримувати такі важливі проекти і надалі, щоб кожна людина відчувала допомогу і підтримку з боку місцевої влади, в тому числі в сфері охорони здоров’я.

Порядок в освіті. Школи та садочки потрібно модернізувати і покращувати в першу чергу. Олексій Олександрович Рева зі своєю командою реалізував десятки проектів з термомодернізації, реконструкції та капітального ремонту дитячих садків, шкіл, спортзалів, дитячих майданчиків, стадіонів. Дітям повинні бути створені безпечні, сучасні та комфортні умови для розвитку і підтримки порядку в цій сфері!

З нами громада

i Олексiй Рева

Політична партія «Порядок» забезпечить порядок у всіх сферах життя Бахмутської громади. А порядок у владі залежить від вас, шановні виборці. До ради громади можуть увійти професійні та відповідальні люди або партії-експериментатори і депутати з «туманним минулим». Чи варто піддавати рідну громаду небезпеці і віддавати її в руки сумнівним політикам і силам на цілих 5 років? Вирішувати вам, шановні земляки!

Продолжение читайте в газете «События» № 41 (1346) за 7 октября 2020 года

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=26049
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 41 (1396) от 07.10.2020.

 
     
Новости за эту дату Новости за 07.10.2020:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией