Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
07.07.2021
№ 27
(1435)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Семь лет освобождению Донбасса      Донбасский Нью-Йорк – теперь уже официально      Еще одна фотозона для любителей селфи      Запрошуємо до нового вiддiлення      Работали бесплатно четыре месяца?      Арестовали квартиры и машину за долги по ЖКХ      Путешествующий фестиваль «З країни в Україну»      Хотите изменений? Дерзайте!      Семейные конфликты под контролем полиции      Простуда – программа-минимум      В многолетнем ожидании ремонта      Проверенный способ     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 41 (1396) от 07.10.2020 Другое 
Щасливі люди в успішному Бахмуті
Я, Смирнова Альбiна Якiвна, iду в мери мiста!

Шановні, дорогі мої земляки!

Незважаючи на дуже складні часи, через які проходить Україна, а разом з нею і наше улюблене місто (а це і війна, і, дуже часто, відсутність роботи, високі ціни на товари і комунальні послуги, а тепер ще й дуже серйозна ситуація з пандемією століття - коронавірусом!), ВИ знаходите в собі мужність, силу і волю перемагати всі ці негаразди і залишатися добрими, мудрими, людяними, толерантними, життєлюбними!

Я - людина, яка народилася не в Україні, проте проживаю в українському Бахмуті. В ньому пройшло моє дитинство, розвиток і становлення, я дуже люблю ВАС, дорогі мої бахмутчани, поважаю і ціную! І щиро хочу, щоб крім постійної боротьби за виживання, подолання труднощів і негараздів, ВИ відчували радість від життя, щастя і впевненість у завтрашньому дні!

Хочу, щоб ВИ відчували повагу до себе, до своїх потреб, до свого вибору! Хочу, щоб усвідомлювали свою безмежну значимість для країни, міста, громади, тому що без ВАС, ВАШОЇ роботи, ВАШОЇ підтримки, патріотизму не бути нічому! Саме патріотизму в першу чергу! Не будь наші люди патріотами своєї країни, свого краю, свого міста, не під силу було б народу долати цей неймовірно складний і дуже тернистий шлях!

Я народилася в робітничій сім’ї, закінчила школу, ПТУ, фінансовий технікум, набагато пізніше – інститут за фахом інженер-економіст. Недовгий час працювала педагогом-організатором, страховим агентом. І вже тривалий шлях присвятила фінансам та бухгалтерії. Набула досвіду головним бухгалтером в будівельній організації, потім в цій же посаді – на «Артемівському електротехнічному заводі», і зараз працюю на виробничому підприємстві міста ТОВ «ДІ ТІ ДЖІ ЕЛЕКТРИК». За родом своєї діяльності маю досвід та добре орієнтуюся в економіці, фінансах і бухгалтерії, в питаннях будівництва і виробництва, в організації роботи чималих колективів.

Паралельно своїй основній роботі було відкрито сімейний бізнес. Завдяки спільним зусиллям з такими ж ініціативними людьми, як ми, з’явився і запрацював в Бахмуті проект - «Класне таксі». Звичайно ж, довелося подолати багато труднощів. Це дуже складна справа, особливо в умовах жорстокої конкуренції і економічних реалій. Але зараз усім, хто має відношення до цього проекту, не соромно дивитися в очі своїм городянам і жителям найближчих селищ. Ми всі зусилля докладаємо для того, щоб клієнти були нами задоволені. І на нашу любов люди теж відповідають любов’ю!

Розповідаючи про себе, хочу з упевненістю сказати, що мною пройдено нелегкий, але успішний і пізнавальний шлях у важливих сферах виробництва, будівництва, транспорту, економіки, фінансів та бухгалтерії.

Я – самовисуванець. За мною не стоять сильні світу цього, могутні партії або блоки! І це добре! Мені не потрібно йти по тому шляху, який вони пройшли у 101 раз! У мене свій прогресивний погляд на важливі для городян речі – чистий, чесний, а, головне, професійний!

І сьогодні я прийняла для себе складне, але дуже відповідальне рішення зробити у своєму житті важливий і правильний крок, з абсолютним розумінням того, що

Я ЗМОЖУ!

Зможу не тільки зберегти все добре, що зроблено в місті (а це, треба визнати, чимало), а й внести свій цінний та вагомий внесок у розвиток нашої громади!

Безумовно, сучасні дороги і тротуари, освітлені вулиці і двори, чистота – це дуже важливо!

Але я ставлю перед собою більш масштабні завдання і цілі!

Прийшла пора нам з ВАМИ стати справжніми господарями свого краю!

У нас для цього є все: земля, прісна вода, підприємства і фабрики. Тільки власна економіка міста, побудована на відновленні промислових зон, за підтримки малого та середнього бізнесу, в співдружності з селом дасть нам справжнє благополуччя! Зростання власного доходу громади дозволить збільшити видаткову частину бюджету на кожного члена громади. І це реально!

Разом з цим, я за оснащення підприємств сучасними ефективними очисними спорудами, щоб шкідливі для здоров’я та смердючі викиди, такі, якими, наприклад, душать нас вночі асфальтові заводи, не труїли життя громадян! Я – за суворе покарання керівників підприємств з шкідливими викидами за безвідповідальність та невиконання своїх обов’язків по забезпеченню екологічної безпеки міста!

Я за впровадження інноваційних ідей та найсучасніших IT-технологій! За успішні проекти, перспективи та задуми! Я за комфортні умови для ведення бізнесу!

Забезпечити економічний підйом громади допоможуть також інвестиції і гранти! Навчимося самі працювати – обов`язково з’являться інвестори. Головне – чесність, порядність і прозорість у всьому!

Сiльське господарство

Я за реальне відродження і розвиток сільського господарства, фермерства, індивідуальних і сімейних господарств! Я за всебічну підтримку і допомогу селу!

Щоб основні продукти харчування в нашому місті були якісними і безпечними: хліб, молочна продукція, м’ясо, овочі та фрукти – потрібно виробляти своє. Це і безпечна їжа, і, як приємний і важливий бонус, робочі місця.

Розумію, що це тривалий процес, але в нашому місті є фермери, люди села, які з радістю будуть обробляти землю. Допомогти їм у цьому, зв’язати місто з селом взаємовигідними відносинами – моє завдання.

Я зроблю від себе все можливе, щоб дійсно відродити місто і всю громаду, наповнити життя городян і селян сенсом і радістю! Буде потрібно – звернемося до Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка в даний час вкладає свої ресурси в Східну Україну у вигляді програм в розвиток малого і середнього бізнесу, я знайду юристів, які допоможуть фермерам взяти участь в конкурах і виграти гранти на покупку сільгосптехніки і необхідного виробничого обладнання!

Місто має захистити селян і надати їм будь-яку допомогу!

Я за впровадження в селі новітніх технологій, комунікацій і, перш за все, сучасної техніки!

Про молоде поколiння i пiдприємництво!

Я знаю, що ви погодитеся зі мною в тому, що молодим в нашому місті необхідно відкрити дорогу до самостійності, розвитку і дохідної зайнятості, це дасть їм можливість залишитися на малій батьківщині, створити сім’ю і гідно її утримувати, підтримувати батьків у старості. Все це дуже важливо!

Молодь завжди була активною, але в наш складний час, коли стільки випробувань не тільки в нашій країні, а й в усьому світі, вважаю просто необхідним допомогти молодому поколінню знайти свою справу в рідному місті.

Йдеться про розвиток малого та середнього підприємництва.

Якщо звернутися до світової історії, то в періоди економічних криз, в післявоєнні роки розвинені країни швидко відновлювалися якраз за рахунок малого і середнього бізнесу. Чому в нашій країні це не підтримується повною мірою, мені не зрозуміло.

Вже давно відзначено, що в економічно сильних країнах число малих і середніх підприємств перевищує 75% від загального числа.

Поява в нашому місті таких підприємств не тільки в сфері торгівлі, транспорту, послуг, але і в промисловості і сільському господарстві забезпечить прибуткову частину міського бюджету, самозайнятість населення, а це відобразиться на рівні життя кожного з нас.

Для цього місто має створити умови. І мова йде не тільки про полегшення дозвільних процесів та податкової політики. Такі питання завжди актуальні і вимагають пильної уваги.

У цьому секторі зосереджено 2/3 економічно активного населення, більш того, хочу зазначити, останнім часом себе знаходять в підприємництві пенсіонери, і я це вітаю!

Охочих стати підприємцем багато, але з них мало хто наважується спробувати реалізувати себе в бізнесі через наявні ризики.

Я хочу допомогти підприємцям на рівні міста! У наших силах зробити багато!

Мені сподобався досвід західних країн, наприклад, Німеччини, Італії, в яких значна частина національного доходу припадає на малий і середній бізнес.

Я б запропонувала підприємцям наступне:

розробити міську програму розвитку бізнесу в міському і сільському секторах громади, яка дозволить:

- ініціювати створення союзу або центру підприємництва;

- проводити розумну і ефективну політику передачі в оренду підприємцям комунальної власності та продаж об’єктів малої приватизації комунальної власності через впровадження нових, справедливих умов конкурсів та аукціонів, розроблених за участю самих підприємців;

- розробити і впровадити програми навчання бізнесу;

- створити бізнес-інкубатори, слово незвичне, але в деяких країнах з них виростають стабільні малі підприємства, в тому числі підприємцями стають студенти!;

- створити міський інтернет-портал, на якому підприємець зможе отримати будь-яку відповідь з питання реєстрації, страхування, оподаткування або фінансування, професійну пораду, скачати пакет програмного забезпечення щодо складання бізнес-плану, налагодити бухоблік, отримати необхідні дозволи, в тому числі і податкові;

- створити інформаційно-консультативний центр цільового призначення, в якому підприємцю можна надати допомогу в отриманні гранта ПРООН або будь-якого іншого, який націлений на розвиток малого і середнього бізнесу в різних галузях економіки;

- створити центр правової допомоги і підтримки підприємництва. У міста знайдуться кошти для такої важливої справи.

На моє тверде переконання, з таким підходом місто і вся громада будуть жити гідно і заможньо!

Все в наших силах, коли мова йде про важливі і позитивні зміни для городян!

Дуже важлива тема для мiста - комунальнi послуги!

Городяни чекають від влади, від міського голови вирішення злободенних питань доступності тарифів на комунальні послуги, розміри яких часом займають провідні позиції (звичайно ж, не найкращі) за рівнем цін у всій Україні, залишаючи позаду навіть великі обласні центри! Хтось скаже, що мої слова – популізм! Не погоджуся! Чи повинні городяни платити за розхлябаність і корупцію комунальних служб?! Занадто непосильна ноша!

Комуналка відбирає значну частину бюджету сімей, а покликана допомогти незахищеним верствам населення субсидія з різних причин доступна далеко не кожному! Хтось не може виписати з квартири близького родича, який поїхав заробляти собі на життя в інше місто, а часом і в іншу країну. Хтось елементарно не хоче фіктивно руйнувати шлюб, дружно проживши 25-50 років подружнього життя! Хіба це не принизливо?!

Боляче усвідомлювати, що люди похилого віку, інваліди, та й багато молодих сімей в сьогоднішніх умовах кожен день стикаються з жорсткими реаліями, пов’язаними з нестачею коштів на найнеобхідніше! Люди економлять не тільки на одязі, але навіть на їжі! А купити без кабальних кредитів побутову техніку взагалі нереально!

Якість комунальних послуг також тісно переплітається з екологією краю! Чи може бути вона здоровою, якщо через несправність каналізаційних систем задихається місто! В окремих віддалених районах просто неможливо дихати! Також забруднюються води! Ми не повинні поїдати сморід і боятися випити воду з крана!

Дуже болюча тема для городян – вода і всі пов’язані з нею проблеми. На моє тверде переконання, водоканал повинен діяти превентивно, здебільшого попереджаючи серйозні аварії. Ремонт і модернізацію водопровідних мереж необхідно ретельно планувати з урахуванням карти вже відремонтованих водопровідних розв’язок і тих ділянок, які потребують ремонту або їх заміни. А для цього треба обов’язково, щоб до кожної такої ділянки додавався і строго враховувався документ, в якому вказуються дата ремонту, кількість використаного матеріалу, його розмірність, наприклад, діаметр труби, найменування постачальника матеріалу, сертифікати якості, терміни експлуатації, та вже наприкінці поточного року треба планувати роботи на наступний рік.

Водоканал і дорожні служби неодмінно мають узгоджувати ремонтні роботи кожного з них з метою недопущення необґрунтованого псування майна, зокрема доріг, і грошей громади. Підрядники, які виконують роботу з капітального ремонту та заміни водопровідних і каналізаційних мереж, повинні відбиратися найретельнішим чином! Роботи підрядників і діяльність водоканалу повинні інспектуватися із залученням зовнішнього незалежного технічного і фінансового аудиту. За грубі порушення технології робіт і невиправдані матеріальні і фінансові трати винні особи зобов’зані нести найсуворішу відповідальність, в тому числі за наявності фактів грубих порушень, матеріальну або навіть кримінальну!

Такі ж самі суворі заходи повинні дотримуватися і при утриманні водоочистних споруд.

Що стосується якості питної води, то вона, на жаль, з кожним роком погіршується, а це наше здоров’я. Купувати воду в пластикових пляшках – зовсім не вихід. Я хочу, щоб городяни пили живу воду з артезіанського джерела. Буріння свердловин – це давно освоєне виробництво, і в силах міста забезпечити питною водою своїх жителів!

Жива питна вода повинна бути на столі в кожній родині, лікарні, школі, дитячому садку!

Від того, наскільки здорова наша екологія, безпосередньо залежить наше здоров’я, здоров’я наших дітей і близьких!

І, звичайно ж, я теж за якісні дороги за розумною ціною, за теплі будинки, за дах без «зірок», за облаштовані двори і дитячі майданчики, за сучасні підприємства, що переробляють сміття! І я за впровадження найефективніших систем енергозбереження!

Я за побудову і поліпшення зручної транспортної системи в місті та передмісті. За регулярне оновлення комунального транспорту. За підтримку в належному технічному стані транспорту, який вже обслуговує місто і передмістя.

Кожен з нас гідний жити в безпечному, чистому, облаштованому і красивому місті, де кожний отримує турботу, де є місце для культури і краси, достатку і благополуччя!

Можливість змінити життя на краще в нашому місті реальна, прагнення забезпечити кожному гідний рівень життя – моя головна мета!

Про медицину,

освiту i спорт!

Наші діти та підлітки мають право на якісну дошкільну, шкільну та вищу освіту, забезпечення міста центрами розвитку і дозвілля для дітей і підлітків, навчальних закладів необхідною матеріально-технічною базою – від цього залежить результат підготовки молодого покоління до реального дорослого життя.

Я за всіляке сприяння, допомогу і підтримку педагогам у їх нелегкій праці!

Я за здоров’я людей, чесну і доступну медицину для народу! За медичну допомогу і порятунок кожного, незалежно від його соціального статусу і наявного доходу. Не може і не повинна людина загинути, якщо у неї немає грошей на операцію! І, вже тим більше, на тлі грандіозного будівництва спортивних комплексів, рівень яких дозволяє проводити в них навіть міжнародні змагання!

Важливішого і дорожчого за людське життя немає нічого!

Я також за всебічну підтримку медицини та кожного окремого лікаря, медичного працівника, особливо в умовах складної епідеміологічної ситуації.

Соцiальна вiдповiдальнiсть влади!

Я за щиру турботу влади про своїх земляків, особливо за шанобливе і уважне ставлення до людей похилого віку та інвалідів, до їх фізичного і морального здоров’я! Я за створення для них соціальних центрів допомоги і цікавого проведення дозвілля, за безкоштовний проїзд в комунальному міському транспорті.

Я за гідний рівень життя пенсіонерів, інвалідів! І, якщо пенсія, яку призначив уряд, не дотягує до споживчого кошика, місто має надавати їм адресну допомогу. Це стосується і малозабезпечених сімей з дітьми. Соромно кидати людей у біді, коли є можливість їх підтримати.

Я за створення комфортних умов і підвищення якості життя інвалідів! За формування безбар’єрного середовища для людей з обмеженими можливостями. І не тільки фізичної, а й інформаційної, комунікаційної. Я за реалізацію прав людей з особливими потребами і за їх інтеграцію з суспільством, за підвищення професійної освіти інвалідів. І я за найпростіше для цих людей – матеріальне забезпечення, без будь-яких умовностей, найнеобхіднішими засобами для життя. Іншими словами, людині з пошкодженим хребтом, яка взагалі не пересувається самостійно, не повинні говорити, що він недостатньо інвалід, щоб отримати електричну коляску або просто спеціальний туалет! Пенсіонеру, який отримав травму, але не має грошей на протез, місто зобов’язане надавати безоплатну допомогу, коли мова йде про його повернення до повноцінного життя!

БЕЗПЕКА МiСТА

Зовсім в недавньому минулому нам було спокійно за себе і дітей, за своїх рідних і близьких. Люди спокійно гуляли вулицями, не боячись зіткнутися з небезпекою. А добропорядні водії безстрашно їздили по дорогах, не остерігаючись зустріти «відморожених мажорів» на «крутих тачках», що мчаться по зустрічній смузі в п’яному угарі і змітають все на своєму шляху, включаючи людські життя і долі! Ці злочинці ні у що не ставлять Закон, і вже тим більше їм байдуже до осуду людей і їх переживань! У наш час дуже часто і безцеремонно вони випромінюють упевненість в своїй абсолютній безкарності!

Я хочу повернути городянам відчуття порядку і повної безпеки!

Будучи мером, я почну з моніторингу якості роботи Національної поліції по окремих дільницях і підрозділах, щоб побачити слабкі місця в роботі правоохоронних органів, які потрібно заповнити.

Я маю намір підтримувати постійний зв’язок з міською Національною поліцією і здійснювати за нею зовнішній контроль, що стосується охорони правопорядку в місті.

Для посилення безпеки в Бахмуті забезпечу масштабну установку мережі відеокамер – проект «Безпечне місто»!

Щоб забезпечити порядком кожен квартал, кожну вулицю, передмістя, вважаю за необхідне створити в місті муніципальну поліцію, керуючись досвідом тих міст України, де це вже було випробувано!

Але бути чи не бути цьому – рішення приймати громаді!

Моє завдання – створити такі умови життя для городян, при яких порядку змушені будуть дотримуватися всі без винятків!

Кожен має право на охорону свого життя і здоров’я, навчання і праці, відпочинку та підприємницької діяльності.

І в питаннях порядку не може бути привілеїв, винятків або пільг! У цьому питанні всі рівні, і діє один Закон: порушив порядок – отримай заслужене покарання!

Під порядком я розумію ті прості правила співжиття, в яких зацікавлена більшість громадян, а не одиниці. Коли не працюють закони, громада повинна встановити свій порядок!

Комунiкацiя влади

з народом

Я за чесну владу, відкритість в процесі прийняття рішень та витрачання бюджетних коштів в місті, я за пряму участь жителів у визначенні шляхів розвитку міста і громади. Я за прямі відеотрансляції з засідань місцевої ради! Моя мета – побудова підзвітної міської влади! Принцип повної прозорості повинен поширюватися і на держзакупівлі, і на оренду, і на підприємства, якими володіє місто, і на установи ЖКГ, сферу освіти та охорони здоров’я, спорту!

Розпорядником рухомого і нерухомого майна міста згідно Конституції України, в тому числі міського бюджету, є ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА!!!

Згідно ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування» я піду на скликання загальних зборів городян!

Місцеве самоврядування повинно здійснюватись на принципах народовладдя! І в нашому місті я хочу це народовладдя зробити реальністю!

Голосуй за свіжий вітер змін! У ТЕБЕ з’явилася реальна можливість самому впливати на ті самі обставини, з яких складається ТВОЄ життя! Голосуй за сміливість і щирість, справжнє бажання служити людям, чесність і повагу до людей, порядність і доброту!!! Голосуй за справжнє щасливе і гідне життя в успішній громаді!!! Тільки ТОБІ вибирати, яким буде твоє майбутнє і майбутнє твоїх дітей!!!

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=26048
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 41 (1396) от 07.10.2020.

 
     
Новости за эту дату Новости за 07.10.2020:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией