Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
21.10.2020
№ 43
(1398)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Обращение Валерия Слесарева      На приемную «ОПЗЖ» в Бахмуте совершено нападение      ФОРУМ МИРА В БАХМУТЕ СОБРАЛ ТЫСЯЧИ ГОРОЖАН      Особенности местных выборов      Районным медикам и их пациентам выделили семьсот гривень      Клюнул в маску жареный петух…      БАХМУТ СЬОГОДНІ І ЗАВТРА: якою через п’ять років бачить Бахмутську громаду кандидат в мери Валерій Слєсарєв      И фото на не очень пионерском расстоянии      Восстанавливаем водоснабжение на паритетных началах      Каждый архивный документ – это судьба человека      Отучились месяц и ушли на «дистанционку»      Привлекая инвестиции, развиваем громаду     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 40 (1395) от 30.09.2020 Другое 
Партія «За майбутнє» - це всерйоз і надовго!

Ні новими партіями, ні новими офісами сьогодні вже нікого не здивуєш. Різні партійні представництва з’являються, немов гриби після дощу. Особливо напередодні виборів. Втім, так само швидко по завершенні передвиборчої кампанії ці представництва зачиняються.

Але тільки не офіс партії «За майбутнє», що відкрився на минулому тижні в самому центрі Бахмута. У будь-якому разі, на скромних урочистостях з нагоди відкриття саме про це і йшлося найбільше. «Ми влаштувалися тут надовго, і у нас – незалежно від результату місцевих виборів – великі плани. І в першу чергу – робота з жителями Бахмутської громади і Бахмутського району. Щоб кожен з них зміг отримати відповідь на будь-яке хвилююче його запитання».

Але що ж являє собою партія з такою багатообіцяючою назвою, і, до речі, звідки ця назва з’явилася? Які її пріоритети? А, головне, як будуть втілюватися в життя всі намічені плани і поставлені завдання?

- Перше, що хотілося б донести до жителів громади, - каже голова Донецької обласної організації політичної партії «За майбутнє» Дмитро Лубинець, - це не партія одноденка. І не якийсь політичний проект. Все починалося в 2019-му році, після виборів до Верховної Ради. Депутати, які йшли на вибори як самовисуванці, вирішили, що, об’єднавшись, захищати інтереси своїх виборців їм буде значно легше. Так і народилася депутатська група «За майбутнє». Звідки така назва? На перших же зборах, коли всі члени новоствореної депутатської групи ділилися один з одним своїми планами, кожен хоч раз, та сказав: «У майбутньому», «Майбутнє» і так далі, і тому подібне. Ось так і народилася ця назва - «За майбутнє».

Дмитро Лубинець був одним з тих народних депутатів, хто безпосередньо брав участь в цих зборах і розмовляв з народними депутатами-самовисуванцями.

Трохи чисто організаційних тонкощів. Коли Верховна Рада тільки обрана, створюється група, яка організовує перше засідання. У цю групу входять представники партій. Мажоритарник же має право представляти таких же, як він, але за умови, що свої голоси йому довіряють не менше п’ятнадцяти депутатів. Дмитру Лубинцю довірили свої голоси не п’ятнадцять, а відразу тридцять депутатів! А такий рівень довіри, погодьтеся, свідчить багато про що. Народний депутат Лубинець навіть міг стати – була така пропозиція – одним з керівників цієї депутатської групи, але сам Дмитро вирішив, що набагато більше принесе в якості глави комітету з прав людини, реінтеграції та деокупації тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Тим більше, що йому довірили займатися проблемами його рідної Донецької області.

- Втім, - говорить він, - це цілком логічно, адже в групі інших представників Донбасу просто не було. Але найприємніше, що я вдруге уявляю свій виборчий округ. У 2014-му році я вже був обраний по шістдесяту виборчому округу (це південь Донецької області з центром у Волновасі). І в 2019-му році мене – по цьому ж округу – вибрали знову.

Про що, питається, це говорить? Звичайно ж, про стабільність в роботі народного депутата Лубинця. І ще, звичайно ж, про те, що довіру своїх виборців він виправдав, а інакше хто ж його вибрав би вдруге? Отже, там, на шістдесятому окрузі його вже прекрасно знають.

Тепер же з партією «За майбутнєе», з Дмитром Лубинцем і його командою належить познайомитися і жителям Бахмутської громади. Так, саме з партією, а вже не просто депутатською групою, тим більше що тепер кандидати в депутати місцевих рад можуть йти на вибори тільки за партійними списками.

Сьогодні Дмитро Лубинець підбирає собі однодумців. За яким принципом? Професіоналізм і вміння цінувати довіру виборців. Ну, а які його пріоритети в їх роботі? В першу чергу – вирішення конкретних проблем конкретних людей. Тому в міську раду йдуть відомі та шановні в громаді люди. Це Артем Чепурин, Всеволод Сабаєв, Роман Сотников, Тетяна Кулиш, Наталя Красножон, Тетяна Белікова, Ірина Дмитриєва, Дмитро Альгін, Олена Подопригора.

«За майбутнє» - не та партія, яка говорить загальними фразами і ставить перед собою якісь ефемерні цілі, про які приємно поговорити, але яких не можна досягти. Всі партійні принципи засновані на чіткому розумінні того, як слід діяти далі.

Взяти, приміром, таке важливе питання, як економічний розвиток: адже все гранично просто. Замовлення, які виходять від місцевих рад, державного бюджету і т.д., повинні виконуватися виключно на українських підприємствах. Навіщо, наприклад, купувати поїзди у «Хюндай», коли у нас в Україні є крюківський завод? І таких прикладів можна навести безліч. Настільки ж принципово підходить команда «За майбутнє» і до питання мови. І не соромиться говорити про те, що всі ці «мовні пристрасті» - не більше, ніж політична технологія, яка просто розколює країну. Державна мова у нас, звичайно, українська. Але хіба погано, коли, крім неї, наші діти будуть ще й вільно володіти російською? Або тією ж новогрецькою, яку вивчають сьогодні жителі півдня Донецької області? Це ж наш плюс, навіщо від нього відмовлятися?

Є в партії чітка позиція і з приводу того, чим повинна закінчитися реформа децентралізації, і з приводу інших, не менш важливих моментів, які в підсумку зможуть змінити наш регіон на краще – кардинально, серйозно і системно.

- Але найголовніше, - підвів підсумок Дмитро Лубинець, - я б хотів, щоб жителі Бахмутської громади і Бахмутського району зрозуміли одну важливу річ. Я керую комітетом, який відповідає за розвиток Донецької області. Ми відкрили в Бахмуті офіс, він буде працювати постійно, і – повірте – я покажу, як повинен взаємодіяти зі своїми виборцями дійсно народний депутат.

Здається, що такий наочний приклад буде бахмутчанам тільки в радість. А всім іншим народним обранцям піде на користь.

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=26026
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 40 (1395) от 30.09.2020.

 

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией