Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
16.09.2020
№ 38
(1393)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Праздник, который всегда с нами      В основе нашей стратегии – создание рабочих мест      Развитие Соледара в цифрах      Исполком решил топить      Когда нельзя, но очень хочется – то можно!      11-Я ШКОЛА ПЕРЕШЛА НА ДИСТАНЦИОННОЕ ОБУЧЕНИЕ      Ваш сын попал в беду      Если бы не котенок, то и гранат бы не нашли      «Счастливые часы» расстроили бахмутчанина      Не так с водой хорошо, как без нее плохо      С любовью к ежикам и зайцам      Громаду мечты нам строить вместе Успехов добиваются там, где все работают на результат и где действует строгий порядок     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 36 (1391) от 02.09.2020 Другое 
До уваги платників податків!
Бахмутське управління звертає увагу громадян, що 30 вересня 2020 року настає граничний термін сплати податкових зобов’язань, визначених фізичними особами в деклараціях про майновий стан і доходи за 2019 рік.

Крім того, нагадуємо, що, 31 грудня 2020 року спливає термін подання річної податкової декларації на отримання податкової знижки за минулорічні витрати .

Згідно змін внесених до пп. 166.2.2. п.166.2 ст.166 Податкового Кодексу України Законом України від 16.01.2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» копії документів, які є документальним підтвердженням витрат, що будуть включені до складу податкової знижки (крім електронних розрахункових документів) надаються до контролючого органу разом з податковою декларацією, а оригінали цих документів не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого Кодексом.

У разі якщо відповідні витрати підтверджені електронним розрахунковим документом, платник податків зазначає в податковій декларації лише реквізити електронного розрахункового документа.

Відповідальність платників податків за порушення порядку взяття на облік у контролюючих органах

Законом України від 16.01.2020 року № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», було внесено зміни до ст.117 Податкового Кодексу України, згідно яких неподання у строки та у випадках, передбачених Кодексом, заяв або документів для взяття на облік у відповідному контролюючому органі, реєстрації змін місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, неподання виправлених документів для взяття на облік чи внесення змін, подання з помилками чи у неповному обсязі, неподання відомостей стосовно осіб, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку та/або складення податкової звітності, відповідно до вимог встановлених Кодексом, тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 340 гривень, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність, - 1020 гривень.

У разі неусунення таких порушень або за ті самі дії, вчинені протягом року особою, до якої були застосовані штрафи за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу на самозайнятих осіб у розмірі 680 гривень, на юридичних осіб, відокремлені підрозділи юридичної особи чи юридичну особу, відповідальну за нарахування та сплату податків до бюджету під час виконання договору про спільну діяльність - 2040 гривень.

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=25903
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 36 (1391) от 02.09.2020.

 
     
Новости за эту дату Новости за 02.09.2020:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией