Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
29.07.2020
№ 31
(1386)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 47 (1350) от 20.11.2019 Другое 
Оголошення про проведення зборiв адвокатiв у регiонах Донецької областi та звiтньої Конференцiї адвокатiв Донецької областi !
Рада адвокатів Донецької області, на виконання вимог ст. 47 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», повідомляє про проведення Конференції адвокатів Донецької області 21 грудня 2019 року за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA, велика конференц-зала), (в подальшому – Конференція).

З метою обрання делегатів Конференції

30 листопада 2019 року об 11-00 годині проводяться загальні збори адвокатів:

• для адвокатів міста Краматорськ, міста Слов`янськ, Слов`янський район, міста Лиман (Красний Лиман), Лиманський район, міста Дружківка, міста Костянтинівка, міста Бахмут (Артемівськ), Бахмутський район, міста Торецьк (Дзержинськ), Олександрівський район, а також адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають постійне місце проживання на територіях, не підконтрольних Уряду України, але мають робочі місця в східних, північних, центральних та західних областях України, – м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц-зала);

• для адвокатів міста Маріуполь, смт. Мангуш, Мангушський район, Нікольський (Володарський) район, м. Волноваха, Волноваський район, Великоновосілківський район, а також адвокатів, які внесені до ЄРАУ та мають постійне місце проживання на територіях, не підконтрольних Уряду України, але мають робочі місця в південних областях України, – м. Маріуполь, вул. Харлампіївська, 13

(готельний комплекс «СПАРТАК» велика конференц-зала);

• для адвокатів міста Покровськ (Красноармійськ), Покровський район, міста Добропілля, Добропільський район, місто Селидове, місто Курахове, місто Мар`їнка, Мар`їнський район, місто Вугледар, місто Мирноград (Димитрів), місто Українськ, місто Родинське, місто Гірник, місто Авдіївка, місто Новогродівка – м. Покровськ, вул. Європейська, 22 (конференц-зала Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка).

Реєстрація адвокатів здійснюється перед початком зборів на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу. Реєстрація закінчується за 10 хвилин до відкриття зборів.

У зборах беруть участь адвокати, включені до Єдиного реєстру адвокатів України, з адресою робочого місця у відповідному регіоні Донецької області згідно списків, які оприлюднюються на офіційних сайтах Національної асоціації адвокатів України та Ради адвокатів Донецької області.

21 грудня 2019 року о 11-00 годині проводиться Конференція адвокатів Донецької області за адресою: м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 (ювелірний дім SA&GA велика конференц-зала).

Реєстрація делегатів Конференції здійснюється з 10-00 год. до 10 год. 50 хв. при пред`явленні свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, а також посвідчення адвоката чи іншого документа, що посвідчує його особу.

Питання, що вносяться до порядку денного Конференції:

1) Розгляд та затвердження звітів Ради адвокатів Донецької області, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області, представників адвокатів Донецької області в РАУ та у ВКДКА з 19 січня 2019 року по день проведення конференції – 21.12.2019 р.;

2) Розгляд та затвердження висновків ревізійної комісії адвокатів Донецької області за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області з 19 січня 2019 року по день проведення конференції – 21.12.2019 р.;

3) Затвердження кошторисів та штатних розкладів Ради адвокатів Донецької області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області на 2020 рік.

Рада адвокатів Донецької області

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=24893
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 47 (1350) от 20.11.2019.

 
     
Новости за эту дату Новости за 20.11.2019:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией