Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
05.08.2020
№ 32
(1387)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Выпускники попрощались со школами      Мертвые деревья в центре Бахмута      Преступные действия работника «Ощадбанка»      Проект «немного по-дебильному написан»      Скорее всего, это будут рябины      За что я ненавижу велосипедистов      Дозвониться будет легче      Чернозем все вытерпит?      Почем нынче «девочки»      Превентивные меры для снижения аварийности на дорогах      Мелкие воришки наведались в «Анди»      За закрытой дверью     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 47 (1350) от 20.11.2019 Другое 
Зупинити аферу влади: Ні - Розпродажу Землі!
Не спитавши народної думки, уряд вніс до парламенту законопроєкти про розпродаж найціннішого скарбу України – сільськогосподарської землі. Аграрії, науковці, політики, усі небайдужі українці б’ють на сполох: це може стати непоправною помилкою. На знак протесту на вулиці Києва та на магістральні траси фермери вивели агротехніку, вони перекривають дороги і проводять мітинги. Соціологія свідчить: українці категорично проти продажу землі! Ми з командою «Батьківщини» вимагаємо від влади дослухатись до людей! Або Україна повстане, і повстане справедливо!

…У мене на столі лежать три документи, які не залишають сумнівів – якщо ми пустимо сільськогосподарську землю з молотка, країну очікують незворотні наслідки.

Першу доповідь склали молоді учені, які грунтовно проаналізували події навколо сільськогосподарської землі в світі. Вони пишуть про земельний бандитизм та грабунок, який панує в світі. Моторошний приклад: унікальні землі Мадагаскару були продані іноземним корпораціям, і тепер люди опинились на межі голоду. Всю сільськогосподарську продукцію, яка вирощується в країні, нові власники підчисту вивозять за кордон.

Другу аналітичну довідку створили 12 провідних учених України – про страшні загрози, які нависли над Україною. Розпродаючи землю, ми закриваємо собі шлях до розвитку сімейного фермерства, нищимо свою економіку, перекреслюємо майбутнє і позбавляємо всі прийдешні покоління українців права бути господарями на своїй землі.

А третій документ – Декларація ООН про права селян, яку підтримали 119 країн, проголосивши десятиліття відродження фермерства в світі.

Законопроєкти про відкриття ринку сільськогосподарської землі, які проштовхує влада, прямо протирічать всьому, що кажуть учені та світові організації.

Там немає ніяких запобіжників від продажу землі іноземцям – через підставних осіб всі найцінніші чорноземи скуплять з першого дня, і в перших рядах стане держава-агресор. Українці воюють і гинуть на Сході за нашу землю, а влада хоче продати її ворогу?!

Обмеження на продаж землі в одні руки неадекватні – 210 тисяч гектарів! Такого немає ніде в світі. Це дозволить двом-трьом корпораціям скупити всі землі в будь-якій області.

Українських фермерів влада цим законом просто вбиває. Адже ті не здатні фінансово конкурувати з глобальними корпораціями, які оперують трильйонами доларів.

Села, колиски української нації, в принципі не буде – бо не буде громад, робочих місць і взагалі ресурсів. Люди корпораціям не потрібні.

Та й саму землю вони знищать. Належне використання, правильний сівообіг, відпочинок, екологія – порожній звук для них. Головне – швидко урвати побільше прибутку.

Люди це розуміють. 231 місцева рада ухвалила рішення про неприпустимість запровадження ринку землі! А соціологія свідчить: 73% українців – проти продажу землі, 81% не бажає продажу землі іноземцям, 74% вимагають референдуму з цього питання.

Продолжение читайте в газете «События» № 47 (1350) за 20 ноября 2019 года

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=24867
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 47 (1350) от 20.11.2019.

 
     
Новости за эту дату Новости за 20.11.2019:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией