Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
12.08.2020
№ 33
(1388)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Заехать в Бахмут за чашкой кофе      Выборы будут, но не везде      Бахмут – на пятом месте! По долгам по зарплате      И на камнях растут деревья      Барские купальни и барские амбиции      Выход есть всегда!      Хотел убить и нажиться, но попал за решетку      Поджигателя будут судить      Да что вы знаете об отчаянии!      Неприятности с троллейбусами «разруливает» полиция      Мошенническая схема с пенсионными деньгами      По нарушениям ПДД мы впереди планеты всей!     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 42 (1345) от 16.10.2019 Другое 
«Знаю. Розумiю. Дiю.»
Програма тренінгу для ВПО та волонтерів
«Знаю.Розумію.Дію»

22.10.2019 року з 9.30
м. Бахмут, вул.Василя Першина, б.11, оф.11

Розвиток електронної демократії та електронних сервісів для громадян спрямований на становлення самоврядування у громадах, надання якісних сервісів, прозорості процесів. До навчання з користування та процесів розробки додаткових SMART сервісів повинні бути залучені внутрішньо переміщені особи (надалі - ВПО) як особи, які, насамперед, потребують адаптації та включення у процеси врядування у громадах, які їх приймають.

У зв’язку із цим Громадською організацією «Бахмутська ліга правозахисників» реалізується проєкт «Знаю. Розумію. Дію.», який профінансований як переможець Конкурсу малих грантів проєкту «Посилення спроможності коаліцій внутрішньо переміщених осіб» БФ «Право на захист» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Метою проєкту є активізація цільової групи ВПО через навчання та розуміння важливості процесів цифровізації соціально-суспільного життя, долучення до користування державними, соціальними сервісами, підвищення довіри до держави за рахунок обізнаності, залученості та прозорості процесів користування державними та соціальними послугами.

ГО «Бахмутська ліга правозахисників» планує активно залучати ВПО, надавати їм інформацію про доступ до електронних державних соціальних сервісів, якими можна користуватися як у самому місті, так і з інших місць за допомогою Інтернету (реєстрація дітей до навчальних закладів, реєстрація до лікарів, електронні черги до ЦНАПУ, витяги та інше), що буде створювати лояльність до міста проживання через його сучасність та інноваційний розвиток.

Протягом реалізації проєкту буде проконсультовано близько 500 осіб, надано їм відповідні інформаційно-роз’яснювальні матеріали, розташовано 2 інформаційних стенди в соціальних службах міста, а також планується проведення 2 практичних семінарів для внутрішньо переміщених осіб, протягом яких цих осіб будуть навчати опановувати та активно користуватися державними соціальними сервісами.

Щоб взяти участь в семінарі, треба заповнити анкету учасника. Телефон для зв’язку із керівником проєкту (050) 527-39-81. Сторінки у FB: ГО «Бахмутська ліга правозахисників» та «Знаю.Розумію.Дію».

Зміст дійсної публікації є одноосібною відповідальністю Громадської організації «Бахмутська ліга правозахисників» і ні за яких обставин не може вважатися таким, що відображає позицію БФ «Право на захист» та/ або National Endowment for Democracy (NED).

   

Оценка: 5.0 из 10 (всего 1 голос)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=24690
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 42 (1345) от 16.10.2019.

 
     
Новости за эту дату Новости за 16.10.2019:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией