Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
07.07.2021
№ 27
(1435)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Семь лет освобождению Донбасса      Донбасский Нью-Йорк – теперь уже официально      Еще одна фотозона для любителей селфи      Запрошуємо до нового вiддiлення      Работали бесплатно четыре месяца?      Арестовали квартиры и машину за долги по ЖКХ      Путешествующий фестиваль «З країни в Україну»      Хотите изменений? Дерзайте!      Семейные конфликты под контролем полиции      Простуда – программа-минимум      В многолетнем ожидании ремонта      Проверенный способ     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 29 (1332) от 17.07.2019 Другое 
Землю - українцям, а не чужинцям!

Хто тільки не намагався накласти лапи на українські чорноземи! Тільки в минулому столітті - двічі. Комуністи заганяли в колгоспи, німці вивозили ешелонами. За роки незалежності кожна наступна влада робила аналогічні спроби. Лише мораторій на продаж рятував села від вимирання, а селян від новітнього кріпацтва.

Змінилась чергова влада, але грабіжницькі підходи міняти ніхто і не думав. Команда нового президента з перших днів на посадах заявила, що землю треба продати, і не комусь там, а іноземним корпораціям.

Добре, що на шляху цих намірів став єдиний справжній захисник села – Олег Ляшко. На його думку, продаж українських чорноземів іноземцям може спровокувати справжню громадянську війну:

«Якщо дозволять продаж землі - буде громадянська війна, - застерігає Ляшко. - Сюди прийдуть китайці, араби, скуплять наш чорнозем, виснажать його технічними культурами, позбавлять селян роботи, загублять село. Я не дозволю продаж землі чужинцям!»

Натомість Ляшко запропонував європейську модель відродження села одноосібниками і фермерами. Хочеш продати пай – його викупить за ринковими цінами державний земельний банк і здасть в оренду. Хочеш обробляти – держава дасть дешеві кредити на придбання техніки і забезпечить цільовими дотаціями. Це дозволить відродити село, забезпечить зайнятість і відновлення соціальної інфраструктури: шкіл, ФАПів, дитячих садочків. Податки фермери платитимуть там, де обробляють землю!

Ляшко впевнений, що лише український фермер дбатиме про землю, любитиме її і зберігатиме для нащадків. Натомість іноземні зайди в гонитві за високою врожайністю отруять чорноземи пестицидами і хімікатами. За кілька років такого господарювання люди залишаться без питної води, а худобу буде ніде випасати:

«Подивіться, що сьогодні роблять із землею в селі. Половина в бур’янах стоїть, а іншу половину в «чорну» обробляють хімікатами та пестицидами, воду отруюють, бджіл та худобу травлять, людей травлять. Діти з колодязя не можуть вже води нормально попити. І ніхто за це не відповідає. Тому ми пропонуємо, щоб українські фермери були господарями на землі. Вони живуть у цьому селі, платять тут податки, вони створюють робочі місця і людям дають роботу», - констатує Ляшко.

Лідер Радикальної партії переконаний, що ці парламентські вибори стануть битвою за землю, тому і веде свою команду в парламент – захистити наше найбільше багатство і вирвати селян з лап бідності. На брехливу соціологію Олег Ляшко не зважає, каже, що справжні, а не куплені рейтинги покаже табло ЦВК у день виборів. Нагадаємо, у виборчому бюлетені Радикальна партія йде під номером 16.

Гордій Остапчук

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=24454
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 29 (1332) от 17.07.2019.

 
     
Новости за эту дату Новости за 17.07.2019:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией