Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
19.02.2020
№ 8
(1363)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Летели снаряды над Бахмутом      Наркоманы «на городi» и в городе      «У вас бензин плохой!» - « А у вас – машина!»      Откровенный коммунальный грабеж      Привезли его домой, оказался он живой      Так что там с тарифом на воду?      Рынок теперь за углом и в Интернете      Хотел помочь и смертельно травмировал      Дети до шестнадцати не допускаются      Грабитель обеспечил себя баландой и хлебом      Кто подкормит ворон? И медведей тоже!      Память о не вернувшихся с Афганской войны     
Прочие статьи  № 29 (1332) от 17.07.2019 Другое 
21 липня - день, коли ти можеш зупинити війну

Україна залишається на роздоріжжі між миром і війною. Президентські вибори нічого не вирішили. Миру можна досягти, тільки зробивши вірний вибір на парламентських виборах.

ТiЛЬКИ ОПОЗИЦiЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ ЗМОЖЕ ВСТАНОВИТИ МИР

Надії на зміни державної політики після президентських виборів виявилися марними. Політики, що перемогли, підмінили суть. Вони відмовилися міняти політичний курс, зупиняти війну, знижувати тарифи, повертати пенсії і пільги. Нова влада заявила, що «зміна осіб», тобто фактично її перемога – це єдине, що чекає суспільство. Але це брехня.

Зараз нова влада продовжує старий курс. Володимир Зеленський на зустрічах із західними журналістами слово в слово цитує Петра Порошенка. Влада відмовляється від прямих переговорів і автономії для Донбасу та пропагує курс на НАТО.

Як у найгірші часи попереднього режиму, силові органи починають переслідувати всіх, хто намагається говорити про діалог. «Партія війни» нікуди не пішла. Вона продовжує керувати всім в українській владі.

Їм байдуже, що війна коштувала нашій країні майже 30 тисяч убитих і поранених, майже 1 млн 400 тисяч осіб залишилися без даху над головою і стали вимушеними переселенцями.

Але є інші політики. За словами кандидата в прем’єр-міністри від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка, трагедія мільйонів наших громадян зобов’язує українських політиків добитися миру якомога швидше.

Опозиційний політик зазначив, що минула влада розпалила кровопролитне протистояння в Донбасі. «При цьому вони наживалися на війні, а люди страждали і бідніли. Вони загнали країну в борги, обвалили курс гривні, влаштували справжній соціальний геноцид: підняли тарифи, відібрали пільги, урізали соціальні виплати. Цілеспрямовано знищувалися освіта і медицина, в суспільстві штучно розпалювалися конфлікти на ґрунті культури, мови, релігії, історичної пам’яті. І, на жаль, нинішня влада нічим не відрізняється від попередньої. Триває все та ж політика війни і злиднів. За красивими словами немає жодного конкретного кроку, жодної реальної дії», - підкреслив Юрій Бойко.

Єдина політична сила, яка послідовно виступає за мир, у якій є дієвий план мирного врегулювання, – це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

«Потрібно проводити послідовну політику миру, а не метушитися між політичними полюсами. Важливіше миру не повинно бути завдання ні для Президента, ні для Кабміну, ні для Парламенту», - заявив Юрій Бойко.

«У нас є дієвий мирний план, ми готові до прямих переговорів в чотирикутнику Київ – Донецьк – Луганськ – Москва. Прямі переговори вже працюють. Завдяки прямим контактам нашої партії вдалося повернути з полону чотирьох українських військовослужбовців. Цим шляхом ми забезпечимо виконання Мінських угод і прокладемо шлях до миру», - резюмував політик.

ПРЯМi ПЕРЕГОВОРИ

ДЛЯ ЗНИЖЕННЯ ТАРИФУ

За час, що минув після президентських виборів, жодного кроку не було зроблено й для поліпшення життя громадян. Тепер соратники Президента називають жартом обіцянки знизити тарифи.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ з людьми не жартує. У партії є реальний план, як знизити ціну на газ у два рази, що дозволить знизити тарифи. За словами Юрія Бойка, переговори, які він і голова Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктор Медведчук провели з главою «Газпрому» Олексієм Міллером, стали важливим етапом на шляху зниження вартості газу для України.

«Я вважаю, що ми дуже добре просунулися в частині укладення прямих контрактів на закупівлю російського газу зі зниженням вартості на 25%, що підтвердив керівник «Газпрому» Олексій Міллер. Це абсолютно правильно, тому що той же російський газ сьогодні проходить через Україну, Словаччину, доходить до Австрії, а потім заводиться назад в Україну на 100 доларів дорожче, ніж якби він купувався за прямими контрактами», - пояснив Юрій Бойко.

У вирішенні газових питань опозиціонери керуються, перш за все, національними інтересами і виходять з позиції прагматизму та необхідності захисту людей.

«Ми зможемо знизити комунальні тарифи, тому що максимальна ціна газу для всіх категорій споживачів: населення, комунальної сфери, промисловості – буде максимум 3800 грн за тисячу кубометрів. Це дозволить знизити ціни на хліб, цукор, всі продукти, в собівартості яких є газова складова. Громадяни України отримають можливість купувати товари першої необхідності значно дешевше», - підкреслив Юрій Бойко.

21 ЛИПНЯ:

ЗУПИНИТИ ВiЙНУ

За словами кандидата в прем’єр-міністри, шлях відновлення економіки дозволить підняти реальну зарплату робітників і реальну пенсію для людей літнього віку.

«Ми забезпечимо здешевлення енергоносіїв для промисловості, підтримаємо вітчизняну економіку і створимо нові робочі місця. Ми скасуємо згубну медичну реформу. Видатки на охорону здоров’я в бюджеті будуть 5% ВВП, а не 3%, як сьогодні. Одне з наших ключових завдань – це зробити медичну допомогу доступною і ефективною навіть в найменшому селі. «Швидка допомога» повинна максимально швидко приїжджати за кожним викликом, а не як зараз: якщо ти літня людина, то розраховувати на приїзд «швидкої» не доводиться», - розповів Юрій Бойко.

Опозиційний політик також зазначив, що прожитковий мінімум, мінімальна зарплата і пенсія повинні становити мінімум 7 тисяч гривень.

«Адже це ж страшно, коли сьогодні 600 тисяч громадян отримують пенсію 1500 гривень! Тобто ці люди реально голодують з нинішніми драконівськими тарифами і цінами на товари першої необхідності. І це питання потрібно вирішувати якнайшвидше, щоб люди могли купити собі елементарне, нормально харчуватися, отримувати необхідне лікування», - підкреслив Юрій Бойко.

Отже, поліпшення життя і мир стануть можливими, тільки якщо до влади прийдуть ті, хто має план припинення війни та відновлення економіки. А тому 21 липня будуть не просто чергові парламентські вибори – це шанс зупинити війну та припинити пограбування людей. Це буде день вибору між миром, зростанням доходів, відновленням прав і між новою п’ятирічкою війни, злиднів і безправ’я.

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=24446
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 29 (1332) от 17.07.2019.

 
     
Новости за эту дату Новости за 17.07.2019:

   

 

  © 2010-2019 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией