Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
13.02.2019
№ 7
(1310)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Кандидати у Президенти підписали Меморандум про чесні вибори      О чем плачут медики      Прокол следствия в деле Елены Головкиной      Случай на скользкой дороге      Понятые «на зарплате»      Двадцать пять лет памяти      Кто позаботится о Белоснежке с кровавым бинтом на голове?      Кошмарные условия проживания детишек      Не доверяйте телефонным «банкирам»!      Фальсификата – на миллион долларов США      За эту хрень голосовать не буду!      Под самым носом городского головы     
Прочие статьи  № 26 (1277) от 27.06.2018 Другое 
Надiя Савченко: «Влада не дає полiтичну волю на змiну системи, тому що така система їй вигiдна!»
Кожна країна проходила якийсь період економічного дива. Наприклад, у Польщі це був план Маршалла. Польща отримала дуже великі інвестиції для того, щоб швидко стати на ноги та почати розвиватися. У Грузії було своє економічне диво – це наведення порядку жорсткою рукою. Можна сказати, що це була диктатура, можна, що не диктатура. Пересадили дуже багато людей у в’язниці, наводили порядок, жорстко ставлячи закон і змушуючи його виконувати. Грузія дала дуже великий темп росту валового продукту – 30% у рік.

Це шлях досить нормальний, інакше порядок після хаосу навести не можна. Тобто, якщо ти хочеш навести порядок у своїй хаті, ти будеш приходити до будь-яких методів, які дадуть корисний результат. Але наша влада не хоче давати політичну волю на зміну системи, тому що така політична система їй вигідна.

Чи зміг би Саакашвілі зробити те саме в Україні? Ні, не зміг би. По-перше, українці інші, ніж грузини. По-друге, у нас інша система, вона більш заплутана, ніж в Грузії. Крім того у нас ті олігархічні клани, що, поки ти не при владі, то нічого не зробиш. При нашій системі починатися повинно з президента, саме тоді це буде найлегше.

Крім того, народні депутати повинні доносити до медіа, підіймати проблеми, про які говорить український народ. Тому що депутати – це народні обранці. І кожного разу, коли я десь їду і люди мені вказують на ті або інші порушення в країні, на рейдерство, яким займаються і самі народні депутати, і їхні «друзі», або «друзі» урядовців, які отримують найкращі шматки землі, забирають бізнес, на погані дороги, за які повинні бути відповідальні губернатори, я про це говорю в ефірах, адже як народний депутат повинна це озвучувати. На жаль, у нас Україна є найбільш корумпованою країною.

Надія Савченко, лідер політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Якщо ви хочете висловити свої думки, телефонуйте за номером: +38 068 696 3682

Або шукайте на facebook: https://www.facebook.com/Hromadsko.politychna.platforma.Donetsk/

Публикуется на правах рекламы

   

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=23171
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 26 (1277) от 27.06.2018.

 
     
Новости за эту дату Новости за 27.06.2018:

   

 

  © 2010-2018 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией