Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
18.11.2020
№ 47
(1402)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Лифт в жертву ради общего блага      Разыскиваются работники стекольного завода!      Думаете, все это из любви к искусству?      Даже заключенным нужны «человеческие условия»      …и ни в чем себе не отказывайте!      Скриншоты не горят      Красный Крест начал строительство неотложной медпомощи      Выбивали показания, теперь «идут по повестке»      Ищут на вокзалах, пустырях и терриконах      Ушла из жизни директор школы №10      Как быстро и бесплатно заключить договор с выгодным поставщиком газа      «ЕКО-Бахмут» реалiзував «зелений» проєКТ     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 24 (1275) от 13.06.2018 Другое 
НадIя Савченко: «НашI полIтики грають так, як домовляться олiгархи»
Ні в США, ні в Європі немає стратегії по відношенню до України. Вони не знають, що з нами робити. Вони не знають, які ми, вони не знають, з чим нас «їдять». Вони начебто хочуть, але кожного разу не можуть до нас підступитися і щось з нами зробити. Ми страшенно велика глиба в центрі Європи, територіально. У нас зараз йде виснажлива демографічна криза, йде відтік людей і вимирання. Але ми можемо оновитися і перезапуститися.

На нас, не можу сказати, що уже є стратегічні плани в Росії. Звичайно, у мріях Росія завжди хотіла б бачити Україну частиною імперії. Але не факт, що вони бачать стратегію, що це може бути і як це може бути. Тому ми залишилися сам на сам. Саме тому наші політики, навіть поснідавши з Трампом, навіть послухавши у Мюнхені всіх євро-політиків, вирішили знов грати по-своєму.

А як грають наші політики? А наші політики грають так, як домовляться олігархи. Вони переграють карту України і переграють свої повноваження в Україні. Просто діляться: крали одні, зараз крадуть інші, а потім вони поміняються місцями. У нас є три великі групіровки, які кожного разу називаються по-іншому, які мають своїх покровителів з олігархату.

От наші українські політики в черговий раз вирішили обдурити всіх і почати домовлятися по-своєму, «по-свійськи», так, як вони вміють. Олігархи знов почнуть перегравати карти, і закінчиться тим, що було: черговий занепад, чергова стагнація, чергові «не реформи», черговий спад, чергові кризи, чергові зміни міністрів та урядів і популізм. А потім такі, як Гройсман, будуть казати, що вони готові знову йти у депутати. Та вони-то готові завжди, питання у тому, чи готові українці ще їх сприймати?!

Надія Савченко, лідер політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Якщо ви хочете висловити свої думки, телефонуйте за номером:

+38 068 696 3682

Або шукайте на facebook: https://www.facebook.com/Hromadsko.politychna.platforma.Donetsk/

Публикуется на правах рекламы.

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=23113
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 24 (1275) от 13.06.2018.

 

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией