Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
01.05.2019
№ 18
(1321)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Оглушительный проигрыш Алексея Ревы      Район предлагает отказаться от «живых» денег      По ком звонит колокол?      Мы рождены, чтоб СКАЗКУ сделать былью      Инспекция закрывала носы      Хотят порядка, а за услуги не платят      «Писанковый сад» расцвел не для всех      «Вогник» уже готовится      Система загнулась на корню?      Борцы с коррупцией избили сельского голову?      Якою буде україна, залежить від майбутнього прем’єр-міністра      Ни мертвым, ни живым     
Прочие статьи  № 23 (1274) от 06.06.2018 Другое 
Надiя Савченко: «Громадян уже нiчого не лякає»
Я довгий час намагалася говорити з цією владою мовою закону і поваги до закону. Поки я не зрозуміла, що ця влада і є закон, і «закон, як дишло, куди повернеш – туди і вийшло». Своїм – все, ворогам – закон.

Коли я зрозуміла, що закон в Україні не діє, що система в Україні повністю зламана. Коли я зрозуміла, що буду говорити про злочини – злочинцям, їх ніхто ніколи не вирішить і ніхто не покарає. Тому доводиться говорити все це відкрито, щоб почули люди.

Я розумію, що люди не є законом або судом Лінча. Хоча можуть ним стати, але я розумію, що українці багато про що здогадуються, багато що знають і, врешті-решт, згідно з Конституцією народ – джерело влади.

Крім того, що наступного разу не можна голосувати за жодного, хто був при владі, і тільки так ви зможете очистити владу. Треба обирати ту політичну силу, де не буде жодного, хто був при владі. Це самий простий, чесний конституційний шлях не помилитися на наступних виборах.

Я намагаюся розказати стільки, скільки зможу, правди. Я не хочу і не можу розкривати державну та військову таємницю. Але я спробую донести до людей всю інформацію, щоб люди рідше помилялися і як можна більше дізналися правди.

Що стосується того, що мене хочуть позбавити доступу до держ. таємниці. Доступ до державної таємниці не надає влада, особливо виконуюча, або будь-яка. Доступ до державної таємниці народний депутат отримає разом із своїм статусом як обранець від народу. Мене обирав український народ, якась його частина. На кожного депутата приходиться десь по 50000 виборців. Ці люди мають право на своє представництво у Верховній Раді, і саме вони надають депутатам доступ до державної таємниці.

Дуже прикро, що влада має достатньо медійних потужностей і коштів для того, щоб людям правду викручувати, викривлювати. Для того, щоб нівелювати цю правду. Кожного разу люди дивляться на якийсь скандал – три дні, і він затухає. Уже нічого не лякає – українці звикли до всього.

Надія Савченко, лідер політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Якщо ви хочете висловити свої думки, телефонуйте за номером: +38 068 696 3682

Або шукайте на facebook: https://www.facebook.com/Hromadsko.politychna.platforma.Donetsk/

Публикуется на правах рекламы.

   

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=23047
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 23 (1274) от 06.06.2018.

 
     
Новости за эту дату Новости за 30.05.2018:

   

 

  © 2010-2019 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией