Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
20.03.2019
№ 12
(1315)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Прочие статьи  № 15 (1266) от 11.04.2018 Другое 
Надiя Савченко: «Вчора менi дарували квiти, а сьогоднi закидають камiнням, але я це передбачала»
Нещодавно Надії Савченко співали оди, а вже сьогодні генпрокурор героя України називає ворогом. Ось тільки чиїм ворогом? Ворогом корупції і беззаконня, які сьогодні панують у державі? Надія Савченко, лідер політичної партії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» розповідає про реальні причини свого ув’язнення.

«Я передбачала, що спо-чатку мені даруватимуть квіти, а потім закидають камінням. Але похоронити Надію Савченко – це ще не похоронити надію України! Україна все одно переможе! А ті, хто грає з вогнем, рано чи пізно згорять самі!

У кожного українця є мрія, щоб Верховна Рада вибухнула, але за мрії не судять! Я не хочу налякати людей, я хочу налякати владу! Хочу сколихнути Україну! Щоб можновладці зрозуміли, що те, що вони планували, можуть планувати проти них! Адже все, що мені як злочин інкримінував прокурор, було точно його діями як лідеру Майдану. У них вийшло прийти до влади, але не вийшло в народу змінити систему.

Хто у влади сьогодні? Коли ми бачимо нові обличчя, це всього лише ілюзія, адже всі вони мають батьків, які вчора були головами обкомів, парткомів і т. д. А вся так звана «золота молодь» з їх оксфордською освітою – всього лише посіпаки президента і прем’єр-міністра. Вони створюють дуже хитрі схеми, красиві реформи, які лобіюють інтереси можновладців. Поки не зміниться ситуація у країні, поки пости не займуть дійсно нові люди з народу, ми не зможемо побачити позитивних змін в Україні.

Українці програють державу політикам і олігархам, бо ніколи не було зміни політичної системи. Я знаю, що робити, і рішення для себе – діяти – я прийняла. Доводила зовнішнім ворогам, що таке Герой України, доведу і внутрішнім ворогам! Прийде час, і я стану кандидатом у президенти України, але ваше рішення мені потрібне вже сьогодні!»

Якщо ви хочете висловити свою думку, зателефонуйте за номером: +38 068 696 3682

Або шукайте на facebook: https://www.facebook.com/Hromadsko.politychna.platforma.Donetsk/

   

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=22829
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 15 (1266) от 11.04.2018.

 
     
Новости за эту дату Новости за 14.04.2018:

   

 

  © 2010-2019 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией