Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
21.08.2019
№ 34
(1337)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Прочие статьи  № 13 (1264) от 28.03.2018 Другое 
З ЛЮБОВ’Ю ЗАРАДИ МИРУ
«Творча сотня «Рух до перемоги» - таку назву має творчий колектив, що з 2014 року дає волонтерські концерти в зоні АТО, в містах та селах, що знаходяться на лінії розмежування.

Створений колектив в м.Старокостянтинів, що на Хмельниччині, його керівник та натхненник – Оксана Ретушинська, поетеса та журналіст, кавалер ордена княгині Ольги III ступеню. В «Творчій сотні» об’єднались митці та волонтери – люди з активною громадянською позицією. Вони працюють в різних місцях, а на волонтерські концерти об’єднуються в єдиний гурт заради єдиної ідеї – подарувати українським воїнам кілька годин приємного відпочинку, допомогти їм відволіктись від щоденних солдатських буднів і хоча б в мріях повернутися на часину до рідної домівки. Творчу сотню вже досить добре знають і бійці, що служать на Сході, і мешканці цієї частини України.

В суботу, 24 березня, цей колектив завітав у Світлодарський міський Палац культури та подарував мешканцям міста, військовослужбовцям та всім цінителям української пісні чудовий концерт. Для глядачів співали Анастасія Капустянська, Катерина Колодинська, Ігор Грінкевич, Сергій Скоп. Дуже талановиті співаки, з сильними чудовими голосами дарували глядачам розмаїту палітру пісень та музики. Звучали веселі запальні пісні та дуже ліричні, були пісні патріотичні та з репертуару групи «Кіно» та Ігоря Талькова. Часом слухачі ставали танцювати, підспівували, аплодували. І надзвичайно тепло глядачі зустріли авторську поезію Оксани Ретушинської у її ж виконанні.

Це був дуже позитивний концерт, який подарував всім багато яскравих емоцій.

   

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=22785
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 13 (1264) от 28.03.2018.

 
     
Новости за эту дату Новости за 28.03.2018:

   

 

  © 2010-2019 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией