Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
01.05.2019
№ 18
(1321)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Оглушительный проигрыш Алексея Ревы      Район предлагает отказаться от «живых» денег      По ком звонит колокол?      Мы рождены, чтоб СКАЗКУ сделать былью      Инспекция закрывала носы      Хотят порядка, а за услуги не платят      «Писанковый сад» расцвел не для всех      «Вогник» уже готовится      Система загнулась на корню?      Борцы с коррупцией избили сельского голову?      Якою буде україна, залежить від майбутнього прем’єр-міністра      Ни мертвым, ни живым     
Прочие статьи  № 11 (1262) от 14.03.2018 Другое 
Надiя Савченко: «Як змусити депутатiв працювати?»
Як нарешті змусити народних обранців Верховної Ради працювати? На це питання є відповідь у Надії Савченко, лідера політичної партії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко».

Як змусити депутатів голосувати свідомо, а не приймати популістські рішення, які ні до чого не приведуть? Треба ввести для них відповідальність за свої дії і створити механізм відкликання депутатів. Коли люди зможуть знімати з посад парламентаріїв, саме тоді вони почнуть працювати по совісті.

Механізм відкликання депутатів має бути простим – 5% виборців збирають підписи проти того чи іншого парламентарія, його тимчасово відкликають, і депутат звітує перед людьми за виконану роботу. А потім вже самі громадяни приймають рішення, повертатися народному обранцю у Верховну Раду чи ні. Адже лідери держави об’єднуються лише для піару. Вони не думають про те, що, зайнявши високі посади, треба буде багато працювати, вони думають тільки про свою вигоду.

Парламент повинен розставляти пріоритети і визначати, які закони будуть вноситися. Однак депутати постійно оглядаються на президента! Все, як завжди: «Поки президент не клацне пальцями, парламент не затанцює». Всі стратегічні, економічні питання, всі закони подаються на розгляд з оглядкою на президента. У нас парламентсько-президентська республіка чи президентсько-парламентська? Адже саме парламент є волевиявленням народу, хоча у реальності все інакше, і депутати продовжують чекати вказівок зверху.

Від нинішньої української влади шкоди менше, коли вона не працює, ніж коли працює. Такого в Україні ще не було. Ось і виходить, що потрібні дострокові вибори. Щоправда, у результаті отримаємо опозицію, яка поміняється місцями з діючими можновладцями. Адже там, по суті, одні й ті ж особи. Усе це лише ілюзія, що створює враження демократії.

Якщо ви хочете висловити свою думку, зателефонуйте по телефону: +38 068 696 3682

Або шукайте на facebook: https://www.facebook.com/Hromadsko.politychna.platforma.Donetsk/

   

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=22704
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 11 (1262) от 14.03.2018.

 
     
Новости за эту дату Новости за 14.03.2018:

   

 

  © 2010-2019 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией