Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
13.02.2019
№ 7
(1310)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Кандидати у Президенти підписали Меморандум про чесні вибори      О чем плачут медики      Прокол следствия в деле Елены Головкиной      Случай на скользкой дороге      Понятые «на зарплате»      Двадцать пять лет памяти      Кто позаботится о Белоснежке с кровавым бинтом на голове?      Кошмарные условия проживания детишек      Не доверяйте телефонным «банкирам»!      Фальсификата – на миллион долларов США      За эту хрень голосовать не буду!      Под самым носом городского головы     
Прочие статьи  № 10 (1261) от 07.03.2018 Другое 
Мiсiя «МЕГАБАНКУ» - приносити користь клiєнтам

Свою місію на ринку фінансових послуг «МЕГАБАНК» формулює так: бути провідним європейським клієнтоорієнтовним банком в Україні. Бути таким банком, який завжди приносить користь клієнтам, акціонерам та співробітникам. Зараз «МЕГАБАНК» відкриває нові відділення, встановлює термінали самообслуговування m-box, в яких можна оплатити комунальні послуги та провести цілий ряд інших фінансових операцій, активно розвиває Інтернет-банкінг.

І це не просто задекларовані наміри. Минулий рік приніс із собою нові досягнення. «МЕГАБАНК» увійшов до числа банків, які формують Український індекс ставок по депозитам фізичних осіб. «МЕГАБАНК» увійшов до ТОП-5 кращих для вкладників банків, на думку читачів фінансового порталу Мінфін.

Певна річ, щоб отримати високі позиції у впливових рейтингах, банк на протязі року впроваджував стратегічний комплекс належних заходів, в тому числі й таких, що були направлені на нарощування капіталу. У 2017 році основний капітал банку виріс на 200 мільйонів гривень.

Які новації впроваджує «МЕГАБАНК» сьогодні для підвищення зручності обслуговування клієнтів? Нещодавно «МЕГАБАНК» запустив мобільний додаток «Megabank online», який дозволяє власникам смартфонів сплачувати комунальні послуги дуже просто і швидко, прямо вдома або у будь-якому зручному місці за допомогою мобільного телефону. Таким чином, клієнт не витрачає свій час на квитанції та черги.

Мобільний додаток «Megabank online» до-зволяє сплачувати онлайн усі комунальні послуги (включно з рахунками за газ). У мобільному додатку передбачені додаткові функції, такі як оплата рахунків мобільних про-вайдерів, фінансові перекази тощо.

В кінці року «МЕГАБАНК» провів новорічну акцію для своїх вкладників. Банк розіграв серед клієнтів кілька золотих зливків і головний приз – романтичну подорож на двох у Прагу. Туристичну поїздку на новорічні свята до Чехії виграв викладач із Харкова. Він поїхав до Європи разом з дружиною. Щасливе подружжя зупинилося у фешенебельному готелі столиці Чехії. Пара зустріла Новий рік у одному з найкрасивіших міст Європи і отримала масу незабутніх зимових вражень.

«МЕГАБАНК» цінує своїх клієнтів. Шановні друзі, якщо ви теж хочете стати клієнтом нашого банку і долучитися до майбутніх розіграшів цінних призів, Бахмутське відділення «МЕГАБАНКУ» радо зустріне вас! Доброзичливі і кваліфіковані співробітники банку розкажуть, чим наш банк може бути корисним для вас, і дадуть ґрунтовні відповіді на всі питання про вигідні можливості для наших клієнтів.

Нехай ваші гроші працюють для вас на депозитах, а добробут родини зростає разом з «МЕГАБАНКОМ»!

«МЕГАБАНК» активно кредитує сільгоспвиробників на поповнення обігових коштів та придбання техніки, а також надає кредити фізичним особам на споживчі цілі без застави.

Наша адреса: м. Бахмут, вул. Миру, 25; тел.: 066-714-76-00, 0627 44-91-52.

Ліцензія НБУ № 163 від 14.10.2011 р.

   

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=22677
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 10 (1261) от 07.03.2018.

 

 

  © 2010-2018 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией