Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
01.07.2020
№ 27
(1382)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Бахмут теперь брендированный      порвет, как бобик тряпку      Тут совесть, как на рынке, продается…      «Двухсотый» снова в строю      Нападение на краматорский офис «ОПЗЖ»      Если мы такие успешные, почему мы такие бедные?!      И тычут в покупателей ножом      Мы с ними больше не поедем!      Зебра от «LAFAR» объединяет качество с доступностью      116 тысяч на карманные расходы чиновницы      В Бахмутку гадят так, что задыхается соледарская громада      «Лавка» - от слова «лавэ»?     
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 8 (1259) от 21.02.2018 Другое 
Чи є в Українi свобода слова?
Чи є свобода слова в Україні та що вона значить для суспільства? На ці питання відповість Надія Савченко, лідер політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

Останнім часом ми багато чуємо про свободу слова. Ми задаємося питанням: «Чи є в Україні свобода слова?» Звичайно ж, є. Є, адже якби її не було, то я була б давно мертва. Я маю право висловити свою думку. Вона кидається то з лівого поля, як говорять, то в праве, але це і є україноцентризм. Це називається, що нема двох точок зору, абсолютно правих чи неправих. Завжди істина десь посередині. Саме тому важливо людям говорити один з одним.

Свобода слова в Україні є, не дивлячись на те, що вона піддається атаці однобоко мислячих людей, але, можливо, тим і добре. Тому що чим більше є таких спалахів, тим більше люди розуміють, що треба цінувати те, коли людина може висловити протилежну точку зору і не треба заганяти всіх під одні стандарти.

Добре, що ми дискутуємо на цю тему, але чи вміємо ми користуватися свободою слова, яка, на щастя, в Україні ще є, як би це не дратувало українську владу. На жаль, мені здається, що не дуже ми вміємо користуватися свободою слова. Так, звичайно, ми можемо покричати на майданах, звичайно, ми можемо помітингувати. Але коли є можливість доносити до людей різносторонню інформацію через ефіри на телебаченні, навіть коли є така можливість, люди її не використовують.

Я б дуже хотіла, щоб телеканали наповнювалися не тільки одними депутатами. Наповнювалися науковцями, наповнювалися гідними людьми, моральними авторитетами суспільства. І нехай суспільство саме вирішіть, хто ці моральні авторитети. Мені дуже прикро, коли люди не користуються свободою слова, таким неоціненним даром. Якщо люди не будуть ним користуватися, то ми будемо бачити дійсно вже не свободу слова. Через те, що ми самі чи то боїмося забруднитися і озвучити її щиро, чи то лінуємося. Але так не можна!

Я, не дуже знаючи свою аудиторію, намагаюсь знаходити ті слова, які були б зрозумілі всім. Напевно, комусь можна цитувати високу прозу, комусь треба сказати простіше. Але треба говорити чесно і від душі, тоді буде зрозуміло всім. Так я намагаюсь робити, так я намагаюсь висловлювати вам свою, хоч і суб’єктивну, думку.

Якщо ви хочете висловити свої думки, телефонуйте за номером: +38 068 696 3682

Або шукайте на facebook: https://www.facebook.com/Hromadsko.politychna.platforma.Donetsk/

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=22607
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 8 (1259) от 21.02.2018.

 
     
Новости за эту дату Новости за 21.02.2018:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией