Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
01.05.2019
№ 18
(1321)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Оглушительный проигрыш Алексея Ревы      Район предлагает отказаться от «живых» денег      По ком звонит колокол?      Мы рождены, чтоб СКАЗКУ сделать былью      Инспекция закрывала носы      Хотят порядка, а за услуги не платят      «Писанковый сад» расцвел не для всех      «Вогник» уже готовится      Система загнулась на корню?      Борцы с коррупцией избили сельского голову?      Якою буде україна, залежить від майбутнього прем’єр-міністра      Ни мертвым, ни живым     
Прочие статьи  № 26 (1225) от 28.06.2017 Другое 
Подвiйне громадянство – прихована загроза державi
Здавалося б, немає нічого простіше, ніж погодитися на улесливі спокуси отримати документ, що надає громадянство іншої держави. Здавалося б, це дуже зручно: в Україні ти українець, а, скажімо, в Росії – «русский», в Польщі – «pshe polak» і так далі.

Тим більше держава Україна, хоча й не визнає подвійного громадянства, проте не передбачає у своєму законодавстві відпо-відальності за такі дії. Однак насправді – все не так просто.

Всерйоз задуматися над проблемами, котрі виникають у зв’язку з набуттям нашими співвітчизниками громадянства інших держав, змусили анексія Криму та розв’язання збройного протистояння на Донбасі, які «люб’язно» влаштував наш східний сусід. Тоді стало зрозумілим, що наявністю значної кількості російських паспортів у українців, які компактно проживають, скажімо, в тому ж Криму, на території Донеччини та Луганщини, Російська Федерація намагається виправдати свої дії на цих територіях, мовляв: «там живут наши, а мы своих не бросаем».

Відтак навіть ті наші співвітчизники, які погодились отримати паспорти РФ лише для того, щоб без проблем їздити туди на роботу чи торгувати, тим самим грають на руку агресору, оскільки збільшують для Росії кількість «наших», яких можна «захищати». При цьому російську сторону навіть не цікавить, просять її про захист чи ні. Для приклада можемо згадати, як російська Рада Федерації в 2014 році одноголосно надала дозвіл на застосування російських військ на території України.

Навіть страшно уявити, скільки смертей і руйнувань сталося б, якби В.Путін скористався наданим йому «правом» на неприховане, повномасштабне вторгнення своєї армії в Україну. Ось так і стає добропорядний і законослухняний громадянин України де-факто сепаратистом, який своїм, на перший погляд, нейтральним вчинком сприяє Росії в обґрунтуванні фактичної агресії проти України.

Окремо слід звернути увагу на «документи» псев-дореспублік, які виникли на сході нашої країни завдяки зусиллям РФ. Громадяни України, які проживають недалеко до лінії розмежування або на окупованій території (беремо до уваги лише пере-січних громадян, а не «засланих козачків»), одночасно з «паспортом ДНР/ЛНР» автоматично отримують членський квиток терористичної організації, що тягне за собою вже кримінальну відпо-відальність. Такими діями вони допомагають керівництву РФ та підконтрольних йому псевдореспублік об-ґрунтовувати потребу в про-довженні спроб з розширення їх територій.

Продолжение читайте в газете «События» № 26 (1225) за 28 июня 2017 года

   

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=21808
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 26 (1225) от 28.06.2017.

 
     
Новости за эту дату Новости за 28.06.2017:

   

 

  © 2010-2019 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией