Бахмутская газета «СОБЫТИЯ» выходит по средам в Бахмуте (Артемовске), Часов Яре, Соледаре
05.08.2020
№ 32
(1387)

Все выпуски
 
E-mail:
Пароль:
Напомнить пароль?
Регистрация
Реклама
Ваше такси

IPTV приставки Aura HD

дать рекламу
Прочие статьи  № 24 (1223) от 14.06.2017 Другое 
Молодіжна Академія знову зібрала друзів
Перші дні літніх канікул для мене, Едуарда Котенджи, учня 10-го класу Бахмутського НВК №11, відзначилися участю у Сьомій Молодіжній Академії, яка працює за програмами освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму «Інтеграція через діалог», керівником якої є доктор педагогічних наук Петро Іванович Кендзьор.

Два інформаційно насичених та емоційно піднесених дні залишили незабутні спогади. Спочатку, 31 травня 2017 року, наша учнівська команда під керівництвом педагогів Володимира Лукича Суткового та Світлани Валеріївни Квасникової нашого НВК відвідала місто Біла Церква, де нас гостинно зустріли директор Наталя Григорівна Слободянюк, заступник директора з ВР Лариса Петрівна Богінська, учасники зразкового хореографічного колективу «Колорит», літературної студії «Золотий передзвін» Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Білоцерківської міської ради Київської області. Особливо цікавими були: оглядова екскурсія до Преображенського собору, Будинку органної музики, дендрологічного парку «Олександрія», де наша команда під впливом надзвичайної акустики заспівала Гімн України, на Замкову гору, центральну площу міста, на якій розташована експозиція «Вічна пам’ять героям Небесної сотні», участь у майстер-класі з виготовлення піци та куштування її, перегляд вистави Київського обласного драматичного театру «Дуже проста історія», знайомство з родинами, в яких ми залишилися на ночівлю.

Цього ж дня у Київському міському будинку вчителя наша однокласниця – Аліна Зуєва, переможець флешмобу «Діалоги з друзями», та заступник директора з НМР Олена Олександрівна Лавренко взяли участь у тренінгу, у ході якого отримали змогу ближче познайомитися з майстрами своєї справи: режисерами Ларисою Артюгіною та Ганною Корж, оператором Олександрою Луніною й відомою вітчизняною актрисою Риммою Зюбіною, які розповіли підліткам про секрети акторської майстерності й операторської роботи, поділилися досвідом створення по-справжньому успішних проектів, а також націлили їх на продуктивну співпрацю в майбутньому.

1 червня 2017 року наша команда була серед 130 дітей та дорослих із різних куточків України, які зібралися на площі біля пам’ятника Михайлу Грушевському на заході Сьомої Молодіжної Академії, приуроченому Міжнародному дню захисту дітей. Делегати отримали завдання – взяти інтерв’ю у жителів та гостей міста Київ. Аліна Гмиря поспілкувалася з туристами з Польщі та Англії. Показовим моментом на святі стала виставка плакатів учнів із прифронтових шкіл – учасників Програми освітнього партнерства «Інтеграції через діалог», на яких вони відобразили жахіття війни, з якими вони зіштовхнулися за ці роки, та наголосили, що мріють жити у мирній, об’єднаній та обов’язково незалежній Україні.

Едуард Котенджи, учень 10-го класу УВК №11

Отзывы других участников:

Алина Котенева:

– Я рада, что у меня была возможность отправиться в Белую Церковь и Киев. Было много экскурсий, разные задания, которые оказались интересными и увлекательными. Также благодаря этому я смогла найти больше друзей из разных областей Украины, что не может не радовать. Могу сказать, что это был очень хороший опыт для меня.

Ольга Антипенко:

– Очень увлекательная поездка. Все безумно понравилось, очень хотелось бы поехать еще раз.

Продолжение читайте в газете «События» № 24 (1223) за 14 июня 2017 года

   

Оценка: 0.0 из 10 (всего 0 голосов)

Разрешается копирование с обязательным указанием активной ссылки на http://sobitiya.com.ua/news_full.php?nid=21744
 
 

Комментарии читателей к этой новости [0]:

Добавление комментария:

Напоминаем, что добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи нашего сайта. Зарегистрироваться >

Комментарии не должны содержать ненормативную лексику, неправдивую информацию, искажение фактов, оскорбления, домыслы, порочащие честь и достоинство третьих лиц. Также не разрешается употреблять html-теги. В противном случае администрация сайта оставляет за собой право на удаление данного комментария.

Посмотреть все материалы из рубрики "Прочие статьи".
Посмотреть все материалы из выпуска № 24 (1223) от 14.06.2017.

 
     
Новости за эту дату Новости за 14.06.2017:

   

 

  © 2010-2020 Sobitiya.com.ua - Бахмутская еженедельная газета «СОБЫТИЯ» (Бахмут, Часов Яр, Соледар, Бахмутский р-н Донецкой области).

Разрешается копирование материалов сайта с обязательным указанием активной ссылки на страницу сайта Sobitiya.com.ua.

 

узнать больше
о еженедельнике

быстро найти
на сайте Событий

сориентироваться
по карте сайта

почитать
RSS-ленты

ознакомиться
с архивом

просмотреть
объявления

связаться
с редакцией